Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

18.02.2018 16:55

Basiu, miło że o mnie pamiętasz. Niestety sensownej poprawy nie widzę. Tyle, że ucho mnie tylko trochę boli. Dziś po 2 dniach przerwy znowu boli mnie gardło i jeszcze mam okropny kaszel podczas którego odksztuszam jakieś ropne skrzepy.

Ale cóż.. Jutro spróbuję zapisać się do lekarza na okolce środy kiedy kończy mi się antybiotyk i zobaczymy co powie. co dalej.

Pozdrawiam wszystkich! Życzę wszystkiego najlepszego. Nie mam siły na nic więcej.

18.02.2018 23:34

witam,

Choroba i mnie wymordowała. Po antybiotyku (mimo brania osłony) wysiadł mi brzuch :( do tej pory trochę mnie dusi kaszel, robię sobie inhalacje i dopiero po nich widzę poprawę.

Magda, dużo zdrowia dla ciebie i całej rodziny, choroby chodzą parami :( Miałam chyba 2 czy 3 razy zapalenie ucha więc wiem jaki to okropny ból  :(

Wszystkim duuużo zdrowia i spokoju!

19.02.2018 07:20

Dorotko, dziś już idziesz do pracy?

U nas dziś pięknie, ale chłodno.

Miłego tygodnia!

19.02.2018 07:57

Witajcie smiley

Madziu, Dorotko, bardzo Wam współczuję. Przez moją rodzinę też przewala się teraz seria chorób: infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie ucha, jelitówka... Niby nie takie straszne, ale wiadomo, małe dzieci i osoby starsze ciężej takie rzeczy przechodzą... Na szczęście jakoś powoli z tego wychodzimy.

U nas dziś poranek pogodny z lekkim mrozem laugh

Zapraszam na dzisiejsze HASŁO

Udanego dnia smiley

19.02.2018 08:37

Dziewczyny, na fb zaczynamy głosowanie na numery stron ze środowego wydania PPWS. https://www.facebook.com/przyslijprzepis/posts/1718489204877847?comment_id=1718544114872356&notif_id=1519025529020073&notif_t=feed_comment&ref=notif

Zapraszam do udziału w głosowaniu :)

19.02.2018 10:03

Dzień dobry

Mnie również dopadła choroba i cały poprzedni tydzień przeleżałam, dzisiaj już jest trochę lepiej, a więc miłego dnia

19.02.2018 10:05

Hej

U nnie slonecznie i na plusie. Jak wypije kawke musze wybrac sie na miasto.  Po nowy pasek do spodni :) Spodnie firmowe mi lecą. Na poczatku w listopadzie milam pasek ale nie musial byc jak zapomnialam to nic sie nie dzialo. A wczoraj byl problem :/ co chwila musialam podcigac spodnie.

A przy okazji skocze tez do biblioteki.

Reniu zauwazylam twoj post to i zaglosowalam.

Zdrowka dla Was. Oby choroby juz szybko odpuszczaly :)

19.02.2018 10:57

Jolu, jak pasek potrzebny, to chyba dobry znak? ;)

Elu, zdrówka :) Twoje dzieciaki zakończyły już fewrie, prawda?

19.02.2018 13:22

Basiu na to wychodzi :) Nie mam siedzącej pracy a i czasu na jedzenie też nie zawsze. obiady to ja teraz gotuję na moim wolnym. W tygodniu jak razem pracujemy to praktycznie wychodzimy rano z domu a wracamy późnym popoudniem lub nocą. To wtedy już tylko szykuję kolację albo nic.

Podkarpackie miało ferie do 11 lutego :) Ja na czasie w tych sprawach bo wtedy Maksik był u nas na feriach.

Zbieram się na miasto. Nie bardzo mi się chce. Trochę sie zaczytałam, zagadałam a czas leci.

19.02.2018 18:38

Basiu dokładnie tak jak napisała Jola, dzieciaki zaczęły już drugi tydzień po feriach

19.02.2018 20:09

Dobry wieczór:)

Dziękuję Wam Kochane za słowa otuchy :) też mam nadzieję , że nowa praca będzie lepsza a najważniejsze że będę mieć więcej czasu dla moich chłopaków :), bo cały czas marudzą :)

Jolu to faktycznie dobry znak ,że pasek w spodniach potzrbne, też bym tak chciała:)

Pawlo mi śpi dziś od rana,znowu głowa:( a mieli dziś wijazd klasowy na przedstawienie i iestety nie pojechał:(

My już też drugi tydzień po feriach, nauczyciele tak leca z materiałem, że dzieciaki nie nadążają , a oni biedaki jeszcze rok młodsi...

Idę nadrobić trochę zaległosci w przepisach:)

20.02.2018 07:53

Dzień dobry :)

20.02.2018 08:10

Dzień dobry laugh

U nas poranek pogodny, słońce zza mgiełki i lekki mróz.

Jolu, jeśli brak paska Ci przeszkadza, to dobry znak :) Ja bardzo lubię, kiedy spodnie robią się za luźne ;)

Wszystkim choraskom życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pelni sił :)

Zapraszam Was na dzisiejsze HASŁO ;)

Miłego dnia heart

20.02.2018 20:25

Miły dzień sie skończył :) Wiecie, że był już dłuższy od najkrótszego o 2 godz. i 33 minut?