Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

30.04.2017 07:03

Dzień dobry smiley

Marta, współczuję Ci tego wstawania w środku nocy...

Niki, udanego wypoczynku i pomyślnego rozwiązania problemów.

Justynko, szybkiego i "bezbolesnego" remontu.

Moniu, wspaniałego czasu z rodzinką.

Sylwia, udanej majówki na wsi.

A wszystkim bez wyjątku - zdrowia i odpoczynku heart

Zapraszam na dzisiejsze HASŁO  i idę się pakować :)

Do zobaczenia w czwartek laugh

30.04.2017 07:50

Dzień smileydobry

U nas pochmurno ale nie pada . Dzisiaj po południu jedziemy jeszcze zapraszać gości na komunię do moich dwóch sióstr bo mieszkają w jednej miejscosmileywości

do komunii zostało jeszcze dwa tygodnie jutro czyn komunijny idziemy czyścić kostkę koło kościoła.

Życzę wam wszystkim dużo zdrówka i udanej majósmileywki

30.04.2017 09:51

hej, hej :)

U nas ładnie, mam nadzieję na dalszą poprawę pogody.

Marta, dobrze, że w pracy fajnie. Dobrz atmosfera potrafi osłodzić niedogodności.

Justi, udanego remontu. na pewno Adasiowi nie zaszkodzi. Widzę, że dobraliście odpowiednie materiały.

Justyna trzymam kciuki za Was :)

Elu, o Ciebie jestem spokojna, wszystko dobrze zorganizujesz na komunię i pewnie jeszcze innym pomożesz :)

Sylwia, dobrze, że udało wam sie wyrwać z miasta. Korzystajcie z oddechu :)

Miłego dnia!

30.04.2017 10:12

witam Was w niedzielę, jak wstałam to byłam załanana deszcz za oknem.. buu mokro. Mąż w pracy dziś do wieczora. Ale słoneczko wychodzi, az od razu człowiekowi lepiej.

dziś ide z koleżankami ze studiów do teatru, chciałam pojechac wczesniej bo zawsze jak sie spotykamy do idziemy do restauracji chińskiej, jak za dobrych studenckich czasów. Zaplanowaliśmy z mężem że młodego zostawimy moim rodzicom, ale jak na złość mają w planach dziś na kawę do cioci jechać, ale zgodzili się wziąśc go ze sobą, choć już mieli wahania bo co to bęzie jak bęzie im płakał. Ale tłumaczyć można że ma się przyzwyczajać jak do przedszkola ma iść, że tez nie może cały czas ze mną być, ale oczywiście odpowiedź "jeszcze ma czas, do przedszkola za pare miesięcy idzie znów padła". Już miałam do siostry dzwonić, by się nie prosić, ale w końcu wezmą go.

No nic pomarudziłam wam na wstępie:P

Justynko remont szybko zrobicie i bęziesz się cieszyć nowym wystrojem :) A jeśli macie dobre farby o bez obaw, będzie dobrze :)

Marta nie zazdroszczę wstawania, ja jeszcze mogę się wyspać z młodym, aż czasem godzina na zegarze jak wstajemy mnie zaskakuje, korzystam póki mogę :)

Miłej niedzieli dziewczyny :*

30.04.2017 11:07

Witajcie:)  u mnie pochmurno, zimno, ale nie pada. Odpoczywam z wyłączonym telefonem, włączę dopiero w  środę, ponieważ jestem umówiona na spotkanie z osobą, której sprawdzałam licencjat pod względem stylistyki,  ale jeszcze  telefonicznie mamy sie zgrać co i jak. Za chwilkę powalczę z  tym licencjatem, potem może będą goście. Pobytna wsi dobrze n a mnie dziaął, nie zamartwiam się cały czas na zapas. 

Miałam stosować diete owocową-warzywną, ale  przełożyłam ją o tydzień, bo teraz u mamy to  z tym ciężko, ale i tak nie jem pieczywa i ziemniaków, makaronu jasnego.

Marta, a wiem wiem co to poranne wstawanie, na poczatku cięzko, ale idzię się przyzwyczaić:)

Aniu, fajnie, że macie z koleżankami, ze studiów kontakt:) ja po 6 latach od studiów licencjackich, spotkałam koleżankę z tych studiów i od września razem pracujemy  w przedszkolu.

Miałam pisać, ale idę zrobic surówke do obiadu. Będzie z ogórka kiszonego, marchewki i jabłka. Taką podpatrzyłam w przedszkolu, w  którym pracuje.

Miłego dzionka:)

30.04.2017 11:37

Dzień dobry :)

Wczorajszy festyn się udał :) nie padało a nawet słoneczko na chwilę wyszło. Oliwka zachwycona. Mówi, że mam super pracę ;) Jakby festyny były u nas codziennie ;)))) Zaliczyła jazdę ciuchcią, salę zabaw, dostała balon Elsę, a do tego półtora godziny zabaw z Clownem :) Myślałam, że nie uda mi się jej z tamtąd wyciągnąć ;)

Dzisiaj wybieramy się na Rynek. Bedzie wesołe misteczko, kramy i kolejne atrakcje dla dzieci. Słoneczko też nieśmiało przebija przez chmury wiec jest szansa na ładną pogodę :)

Życzę Wam udanej niedzieli :)

30.04.2017 14:14

Hej :)

ja urzęduje w kuchni. Przygotowuje obiad. Do południa bylam jeszcze na zakupach troche posprzątałam. Popołudniu może koleżanka do mnie wpadnie.

Marta dobrze ze praca fajna vhoc wstawanie w środku nocy przechlapane:/ dobrze ze się w tym odnajdujesz :)

Asiu super dzień miała Oliwka :) hehe

Reniu udanej podróży :)

a wszystkim życzę spokojnej udanej majówki oby słonecznej :)

30.04.2017 17:20

Hej dziewczyny. natrafiłam na tą stronę, źródła niektórych przepisow wcale nie pokazują PP, wrzucacie gdzieś jeszcze te przepisy poza PP i wasze blogi?

http://swiatciast.pl/52953,czekoladowa-tarta-ze-sliwkami-z-nalewki.html

30.04.2017 17:29

A ja miałam pełno gości i nici z pisania, ale wszyscy już się rozjechali. Była też siostra cioteczna z narzeczonym za trzy tygodnie idę na ich ślub, pytali o mnie i J., powiedziałąm, że między nami dobrze, bo mam taką nadzieję, że będzie dobrze. A teraz napije się zielonej herbatki a później popisze troche pracy.