Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

29.10.2020 18:41

Agatka to chyba musisz zrobić testy....

29.10.2020 19:46

Monika, u nas szybciej można wyzdrowieć niż co zrobią te testy.

30.10.2020 07:50

Hej

Monia, widzę, że sporo planujesz, Ela też - właściwie jak na odpust :)

Iza, staraj się zdystansować, bo tych wiadomości do stresowania jest zbyt wiele. 

Agata, a jak Twoi domownicy? Dobrze się czują?

30.10.2020 07:54

Dzień dobry 

Ja zaraz w rejon się zbieram. 

Basiu sąsiedzi mają do nas jutro wpaść, więc coś trzeba zrobić. Może jakieś ciastka dla dzieci zrobię. Ja niestety też  czytam i później przerażona jestem. Ale jak nie wiem co się dzieje to też jest źle cheeky

Udanego piąteczku:)

30.10.2020 08:07

Basiu,  tak , mąż też stracił węch ale tylko na dwa dni i wrócił mu. Ja niestety nadal bez zmian. 

Dzieci i mama też mają się dobrze. Dziwne to wszystko.

30.10.2020 08:10

Dzień Dobry :)

Agata zdrówka życzę, uważaj na siebie. Daj znać czy masz inne jeszcze objawy.

Ja czuję się fatalnie, jestem osłabiona, wczoraj połyżyłam się wieczorem i zasnęłam, do tego zrobiła mi się opryszka :(

A okularów nie mam, bo szkła są na zamówienie, będą na dzisiaj, w te co mam teraz pójdą do czytania, a nowe sobie wybrałam do chodzenia, mają mi to zrobić w 40minut jak przyjadę. Tylko nie mam sił jechać. Nawet nie ma jak maseczki założyć :(

U mnie deszczowo.

Basiu no niestety za dużo tego wszystkiego.

Dobrego dnia dla Was i zdrówka :)

30.10.2020 08:33

Agatka to rzeczywiście dziwne to,więc może trzeba jednak udać się do lekarza? Nie ma co tego lekceważyć. 

Iza to też masz nie łatwy orzech do zgryzienia, czy jechać na siłę mimo, że źle się czujesz czy odpuścić, tym bardziej że jak rozumiem okulary są Ci już bardzo potrzebne...

30.10.2020 09:12

Monika, tylko gdzie ? Ośrodek zamknięty,  bo covid. 

Teleporady nie działają,  bo nie mozna sie dodzwonic na receptę czeka się do tygodnia.... 

30.10.2020 09:17

Dzień dobry dziewczyny :) pozdrawiam z pracowniczej przerwy. Rano wstaje na styk :/ coraz ciezej mi sie wstaje :/ 

A przez koronę jestem niespokojna. Co chwile sprawdzam węch. A jak boli knie głowa tobtez sie boję ze to wirus :/ Wiem ze nie mozna wpadac w paranoję ale sie udziela.

Milego dnia i zdrowka wszystkim :)

30.10.2020 09:22

O rany to rzeczywiście kiepsko u Was Agata! Czyli jesteście zdani sami na siebie, koszmar jakiś! Wobec tego jeszcze więcej zdrowia i wytrwałości dla Was!!!kiss

30.10.2020 11:45

Witajcie, Agata nie chce cię straszyć ale niestety to jednen z najrozpoznawalniejszych objawów covida, ja wachalam perfum, Amol i nic, teraz już coś zaczynam powoli odczuwać ale mija ponad tydzień a słyszałam że problemy z węchem mogą się utrzymywać do 3tyg.

Najgorzej jak w domu obiad gotuje, to za każdym razem gdy doprawiam to używam nowej łyżeczki, już zaczyna mi powoli brakować w szufladzie dobrze że zmywarka na okrągło myje :)

U mnie poza mama do grona gorzej czujacych się dołącza mama, o nas się nie martwię bo jesteśmy młodzi ale nie powiem o rodziców mam obawy.

Trzymajcie się kochane, Agata myślę że ośrodek zdrowia musi skierować cię na teleporade przecież nie mogą od tak to zostawić skoro mam objawy. Masakra

30.10.2020 14:49

Wiem Aniu,  że to jeden z objawów. 

30.10.2020 15:59
2milutka:

Monika, tylko gdzie ? Ośrodek zamknięty,  bo covid. 

Teleporady nie działają,  bo nie mozna sie dodzwonic na receptę czeka się do tygodnia.... 

a e-wizyta - wybierasz opcje ze jak najszybciej i lekarz /pielęgniarka  ( https://pacjent.gov.pl/ ) do Ciebie oddzwania, do mnie dzwonili po pólnocy i jak jest zle to wysyłaja karetkę - przynajmniej tak działa w Warszawie. Na wynik testu czekałam około 8 godzin, dostałam telefon z zaleceniem i informację na maila.  Wczoraj po wspólokaterkę sama lekarka zgłosiła przez system zeby karetka przyjechala.

Dziewczyny - zakupy, wyniesienie śmieci jest problematyczne jak ktos ma covid i musi poczekać około 5 dni na wpisanie na liste przez Sanepid. Każdy może miec inne objawy i tego nie wolno lekceważyć, moja wspólokatorka u której wczoraj wykryli - wymiotowała i miała gorączkę. 

Jeżeli czujecie, że coś jest nie tak - to warto reagować, nawet jesli za pierwszym razem się nie dodzwonicie na 112 czy umówiona e-wizyta (bezpłatna), trzeba chwile poczekać, ale to nie jest tak ze nie udzielą pomocy.

TRZYMAJCIE SIĘ i DUŻO ZDROWIA !!!

30.10.2020 19:05

Witam popołudniu :)

Zakładałam, że tego nie zrobią, a jednak zamknęli cmentarze. Ciekawe co dalej, czy będzie to samo co na wiosnę ?

W pracy przez te ograniczenia mamy luz. Zmiany szybko lecą, ale te wstawanie rano i tak męczy. A przede mną jeszcze weekend pracujący na rano.

Po pracy, po obiedzie relaksuję się z cappucinem i kisiążką :) Byłam też dzisiaj w bibliotece i mam nowy stosik do czytania :)

30.10.2020 20:15

Hejka:)

No powiem Ci Joluś, że też zaskoczyła mnie ta decyzja. Nie sądziłam ,że do tego dojdzie. 

Ja właśnie usiadłam. Zrobiłam torcik orzechowy, ciasteczka dla dzieci, sałatkę i koreczki. Teraz spróbuje wstawić jakieś przepisy i dam trochę plecom odpocząć wink

Jola a co będziesz czytać teraz?