Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

24.09.2020 18:12

Joasiu (nie)dziękuję wink

24.09.2020 20:23

Elu, też trzymam kciuki :)

Monia, za Komunię dziewczynek również :) Jak zwykle - nie próżnujesz.

Jolu, pamietam, jak nam pokazywałaś ślubne buty, które wybierałaś. A już 3 lata minęły...

24.09.2020 22:43

Hej :)

Dziękuję dziewczyny za życzenia :* Zlecialo, nie wiadomo kiedy :) Też pamietam tą ślubną gorączkę, jakby to było wczoraj :) A buciki ślubne nadal mam, i to prawie jak nowe :)

Monia to nieźle Was dopadło. Zdrówka dla Was. Dobrze, że przed Komunią.

Asiu a u Ciebie jak tam z pracą ?

Ja dodałam bieżące przepisy, i testy. Czas powoli szykować się do spania. Jutro już powrót do pracy. Caly weekend pracujący aż do poniedziałku.

Dobranoc :)

25.09.2020 07:05

25.09.2020 10:58

Dzień dobry!

U mnie piękna słoneczna pogoda  właśnie wywiesiłam pranie i jadę na zakupy.

Milego dnia życzę :-) 

25.09.2020 11:16

Hej, dziewczyny!

Czy wiecie, że dziś jest Dzień Szpilek?

Ale nie chodzi o to, aby pochodzić sobie w szpilkach... Jest to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie dzieci chorych na raka.

Zakładamy szpilki i robimy im zdjęcie (może być zdjęcie samych szpilek), następnie zamieszczamy na Instagramie lub na Facebooku publicznie z hasztagiem #Dzienszpilek. Za każdy tego typu wpis organizator przekaże 2 złote na rzez Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Dziewczyny, do dzieła, zakładajcie szpilki, róbcie zdjęcia i wstawiajcie na FB lub Insta! Ja już to zrobiłam smiley

25.09.2020 11:48

Witam:)

Moja Nati już została poinformowana co do Dnia Szpilek , zaraz zrobimy sesję:)

A u nas , też piękna słoneczna pogoda:)

Właśnie usmażyłam krokiety , ale pyszoty:) , i nastawiałam konfiturę z jabłek i jarzębiny:)

Miłego dnia:)

25.09.2020 13:44

U nas mocno wieje. Rano było nawet bardzo ciepło i słonecznie , teraz przyszły chmury....

Szkoda że nie mam szpilek bo chętnie wzięłabym udział w akcji. Przy moim wzroście 180 cm nigdy nie lubiłam ich zakładać. A teraz od ponad roku w ogóle w grę wchodzą tylko płaskie buty bo jestem ciut wyższa od mojego A i dziwnie bym się czuła gdybym nad nim tak górowała laugh

Miłego dnia :)

25.09.2020 22:25

Dobry wieczór :) Witam się dopiero po pracy. Przed i na przerwie próbowałam 2 razy pisać, ale Internet w telefonie mi szwankował :/  Dzień w pracy ciężki, jak to przy weekendzie.

Nie wiem czy się będzie liczyć ale za chwilę też wstawię zdjęcie moich szpilek. Ślubne były niskie na szerokim obcasie, ale mam jeszcze wyższe czerwone :) Jakoś wygdoniej mi w adidasach czy balerinach i nie pamiętam kiedy ostatnio mialam szpile na nogach :D

Asiu Tobie sie nie dziwię. Kasia ( czarrna) ma podobny problem, bo Darek też niższy od niej :) ja przy moim D mogę każde szpilki ubrać :)

Miłej nocki :)

26.09.2020 11:52

Hej :)

U nas pada, ale jest względnie ciepło. MOże nowe grzyby urosną po tym deszczu :)

Mój mąż też jest niewysoki. Ja szpilek nie noszę, bo nie potrafię, ale butów na słupku sobie nie odmawiam :)

26.09.2020 13:34

Hej... u mnie też co chwilę pada, ale jest ciepło. Ugotowałam flaczki i jadę zaraz na cmentarz... ech mój Tato uwielbiał je... Takie dobrze doprawione i pikantne no i gęste , takie żeby łyżka stałalaugh .  Już zawsze z nim będą mi się kojarzyć .

Ja szpile kocham , ale nie każdej w szpilkach ładnie.Teraz mało kiedy zakładam,  chyba że dla męża,blush  bo mój  chory kręgosłup niestety na cierpi. Na słupku jak najbardziej.

Miłego  dnia życzę :-) 

26.09.2020 13:46

Zrobiłam obiadek, wypilam mocna kawę i zbieram sie do pracy. Dzis bardzo późno skończę  o 1 w nocy :/ nie lubie takich zmian ale niestety czasem się zdarzaja :/ 

U mnie deszczowo i sa alerty 2 stopnia. Oby tylko straszyli i nic poważnego sie nie dzialo. 

Dzis mija 3 lata jak zmarł moj dziadek. 3 dni po naszym ślubie :/  ehh życie... a babcia nadal nie ma dnia aby dziadka nie wspominala i nie plakala za nim. 

26.09.2020 17:57

Hej, hej smiley

Przy sobocie ciężko znaleźć chwile na kompa.

U nas pada od południa, teraz to juz prawie leje.

Jolu to po rocznicy slubu obchodzicie zaraz rocznicę śmierci dziadka,

Ja właśnie wybieram sie na różaniec do kaplicy, zmarł nasz sąsiad 73 lata, dziś i jutro różaniec, a w poniedziałek pogrzeb, ehh to nasze życie....

Spokojnego wieczorku

26.09.2020 20:38

Elu...ulotne i kruche...I do d**y zanim się obejrzymy to już po nas. 

Mnie tez ciągle brak.... I tak już chyba będzie do końca. Dobrze, że mam Mamę. 

U nas padało z przerwami , nawet znośnie było. 

27.09.2020 10:24

Przemijanie to ta przykra strona życia... Mimo świadomości, że dotyka każdego, wcale nie jest łatwiej, gdy zdarzy się akurat w naszym otoczeniu...