Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

19.05.2020 20:29

Witam wieczorkiem :)

Olu mąż podobnie twierdzi. Jak para się kłóci to znaczy, że jeszcze im zależy :) U nas to są sprzeczki, którę za chwile i tak idą w niepamięć. Choć nie powiem jest to wkurzajace.

Po pracy czaekając na męża, zrobiłam sobie rundkę po galerii :) Nie kupiłam za dużo, ale czas zleciał :)

20.05.2020 08:38

I nam się zdarzają sprzeczki. Kłótnie (talerzami nie rzucamy) raczej nie, ale różnice zdań często :) czasem mąż ustepuje, czasem ja idę na kompromis, a czasem każde pozostaje przy swoim. Zdarza się cicha godzina, ale dłużej to już nie

20.05.2020 10:42

Dzień dobry :) U mnie w końcu pojawiło się słońce. 

Tak się zastanawiam czy do dobrych uczynków liczy się pomoc dziecku w lekcjach :D Bo to robię codziennie.  Poza tym moja praca to jest pomoc ludziom więc chyba dużo dobrych uczynków robię - tak to sobie przynajmniej tłumaczę :D

20.05.2020 11:11
[usunięty]
20.05.2020 11:11
[usunięty]
20.05.2020 11:08

Dzień dobry:) no ja z dobrych uczynków to pomagam codziennie dziecku kuzynki on line w lekcjach to może się to zalicza?

Właśnie zupkę ugotowałam przerwa w pracy zdalnej się kończy pora wracać do komputera. 

Miłej reszty dnia:)

20.05.2020 20:19

Witam wieczorkiem :) Czekam na mój serial będzie za 30 min,

Dziś po pracy, tez czekałam na męża, ale tym razem u teściowej na kawce :) Również się nie nudziłam :)

Basiu my też nie rzucamy talerzami, ale czasem drzwi się za mocno zamkną :D hehe

20.05.2020 20:22

Ja dziś normalnie padam na twarz.

Zgłaszam się do rekordów Guinnessa. 66 sadzonek pomidorów w tunelu 2x2 m a

21.05.2020 09:49

Magda, ale będziesz miała przecierów pomidorowych!!! I pysznych kanapek ze swoimi pomidorami i cebulką :)

21.05.2020 10:16

Dzień dobry :) 

Madzia sporo tych sadzonek. Brawa dla Ciebie :) Teść wczoraj mial sadzic swoje ale nie az tyle :) 

Ja mam dzis wolne. Dzien sloneczny wiec przyjemnie :) na miasto tez muszę wyskoczyć wiec fajnie :).

21.05.2020 10:20

Dzień Dobry :)

U mnie słonecznie i pięknie :)

Miłego dnia :)

21.05.2020 11:16

Dzień dobry - Magda będziesz miała adore pomidore :D U mnie też dziś słonko bardzo ładnie świeci ale wiatr daje się we znaki jeszcze.  Byłam dziś już na zakupach, zaplanowałam obiad, zrobiłam z dzieckiem lekcje...Powiem Wam, że oglądałam wczoraj program Okrasy - bardzo to lubię i zainteresował mnie jeden przepis na rybę z warzywami. Zaintrygował mnie do tego stopnia, że dziś sobie to przyrządzę - oczywiście po mojemu bo wielu rzeczy dostać nie mogłam , żeby sprawdzić jaki to ma smak , bo tak jeszcze ryby nie robiłam.

21.05.2020 11:27

A ja dzis robie 2 obiady. Dla siebie pieczone skrzydełka w musztardzie i miodzie a dla męza mielone :) 

Wczoraj w pracy to wyszlo ze razem z kolezanka mamy dzis taki sam obiad- skrzydełka w ten sam sposób :) jakbyśmy sie umowily :D 

Olu smacznej rybki :) 

21.05.2020 14:34

Witajcie a ja wracam do domu z pracy i  dziś obiad A właściwie wczesna kolacja o 18 bo o tej G wróci z pracy. 

Od poniedziałku zaczynam pracę już nie zdalną  ale do kiedy to się okaże sie  w praktyce.

A na obiad wczorajsza jarzynowa.

Miłego popołudnia:)

21.05.2020 19:31

Pierwszy raz robię pomidory. Za dużo po prostu wysiałam i teraz upycham. Ale tak.. Marzą mi się domowe pomidorki. smiley Powiem Wam że kiedyś nie przepadałam w ogóle za pomidorami. A teraz bardzo lubię