Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

17.05.2020 13:18

Justynko, pisząc o staruszkach nie miałam na myśli męża i siebie, tylko takich prawdziwych staruszków laugh

17.05.2020 13:40

To bardzo dobrze:)

My już po  obiedzie może na spacer się wybierzemy.

17.05.2020 14:03

Witajcie

My też po obiadku już, bierzemy psa i idziemy na spacer do lasu przy okazji powąchać konwalia.

Piękna słoneczna i ciepła niedziela.

17.05.2020 19:01

Dzień dobry :) widac ze humory od rana dopisuja :)

U mnie  dzien.w pracy ciezki i męczący. Po obiedzie wybralismy sie na dzialeczke. Razem z naszym kotem. Troche sie bala ale cos tam zaczerpnela swiezego powietrza. Czasem bedziemy ja zabierać.

A teraz cos nsm sie chmurzy za oknem. 

18.05.2020 07:17

Dień dobry w piękny poniedziałkowy dzień :)

U nas zapowiadali deszcze na dziś, ale ranek wstał bezchmurny.

Jolu, fajnie, ze zrobiliście kotce wycieczkę.

Dziś pracujesz?

18.05.2020 08:50

Dzień dobry:) u nas pochmurno i  zimno. Już gotuje karkowke w sosie porowym z groszkiem.  O 11 zebranie on linę bo pewnie wracam  do pracy od 25 maja. 

Miłego dnia:)

18.05.2020 09:50

Dzień dobry :) U mnie znów deszczowo . Tak sobie pada od kilku dni  - wczoraj nawet burza była. 

Ciekawe czy kot cieszył się z wycieczki bo koty z moich wiadomości to raczej nie lubią tego typu imprez ;)

Ja wracam do pracy od czerwca bo wciąż na zwolnieniu jestem.

Randka w aptece dla wszystkich - nie tylko dla staruszków zwłaszcza , że miejsc jednak trochę brakuje jeszcze .

18.05.2020 10:31

Zazdroszczę deszczu,  u mnie już sucho, pięknie słońce świeci i tak wiatr wieje że łeb chce urwać laugh

18.05.2020 11:07

Chetnie podeślę ten deszcz - wiatr też mam , za to przyjmę troszkę słońca. 

18.05.2020 11:26

Dzien dobry :) 

Dzis mam Basiu wolne. Jutro juz wracam.

U mnie cieplo i slonecznie. Wczoraj sie chmurzylo ale nie padało.

Nasza kicia to kanapowiec w domu czuje sie najlepiej chociaz podworko tez ja interesowalo. Byla czujna ale i ciekawska.

18.05.2020 12:05

Dzień Dobry w poniedziałek :)

Przygarnę każdą ilość deszczu, bo jak nie ma deszczu to mamy problem z wodą :(

Wyszorowałam łazienkę :) Dałam radę :) Dumna :) Zawsze tak mam po rehabilitacji :)

Odpoczywam z kawą i biorę się zaraz za jakiś obiad :)

Basiu spóźnione życzenia dla męża :) Sto lat i zdrówka :)

Jolu odpocznik na wolnym :)

Dobrego dnia :)

19.05.2020 09:25

Dzień dobry :) a gdzie Wy sie podziewacie ? 

U mnie słonecznie ale jestem w pracy. Wlasnie jestem na przerwie. 

Z rana mialam sprzeczke z mężem ale on jest czasem marudny z rana :D  nie dalam sie za bardzo wyprowadzic z równowagi :) 

Milego dnia :)

19.05.2020 09:30

hej, u nas dziś ciepło i pogodnie. Fajna wiosenna aura. Agata, podziel sie trochę tym deszczem od Oli

19.05.2020 09:46

Dzień dobry:) u nas wczoraj padało dziś pochmurno dopiero o 9 wstałam bo w nocy jakoś często się budziłam.

Jolu Ty dziś miałaś sprzeczke że swoim A ja wczoraj dość sporą. 

Pora na kawę i obowiązki. 

Miłego dnia:)

19.05.2020 10:01

Dzień dobry  - u mnie deszczu ciąg dalszy. 

Cieszcie się ze sprzeczek - znaczy emocje są - jakby nie było to bym się martwiła :D Oczywiście o ile za długo nie trwają. Ja ze swoim od 14 lat co chwilę jakieś sprzeczki mamy ( oboje marudni czasem a uparci jak osły :D )