Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

15.05.2020 21:38

I niestety Agatko rogaliki będą jutro tak się telefony rozdzwonily że dopiero teraz mam chwilę dla siebie spokoju i już za późno żeby piec. 

16.05.2020 09:02

Dzień dobry:) i już rogaliki upieczone chleb tez już się piecze obiadek podszykowany.  Pora na śniadanie i  muszę jechać do  galerii po buty jakieś letnie wizytowe bo  za 3 i idę na ślub brata.

Miłej soboty:)

16.05.2020 09:20

Jolu, gdyby to nie było absurdalne, to powiedziałabym, że soczewki mogłabym zakładać z zamkniętymi oczyma laugh.

A tak to tylko powiem, że mogłabym po ciemku nawet ;)

A ja wczoraj upiekłam brownie :). Robiłam je, gdy mąż wyszedł, ma dziś urodziny, to się ucieszy :) O ile zapach mnie nie zdradził, do pachniało czekoladą w całym domu.

Iza, u nas też teleporady.

16.05.2020 09:32

Dzień dobry:)

Widzę , że u Was ruch w kuchniach od samego rana, dodam, że u mnie też:)

U mnie pogoda nie zachęca do wyjścia , jakoś zimno i wieje , do tego pochmurnie:(

Basiu , wszystkiego najlepszego dla męża , na pewno się ucieszy z niespodzianki:)

Sama się zastanawiam , czeku ja nigdy nie piekłam brownie , zastanawiam się czy jadłam? -pewnie super smakuje , muszę poczytać na ten temat:)

Udanego dnia:)

16.05.2020 09:44

Jolu, brownie uwielbiam :) W dodatku jest łatwe i szybkie do zrobienia :) 

16.05.2020 10:27

I to mnie w zupełności Basiu zachęciło do jego wykonania:) Po południu poczytam na ten temat i się podciągnę w tym temacie:) Czyli prawdą jest , że człowiek całe życie się uczy:)

16.05.2020 11:35

Jolu, dla Ciebie to będzie pestka, albo nawet pesteczka :).

Tylko ja najbardziej je lubię następnego dnia, kiedy wytworzy się na górze taka czekoladowa skorupka ;)

16.05.2020 13:02

Basiu, to się okażę:))) Ja to nie zawsze wszysko załapię jak trzeba:)

Ostatnio , jak mężowi przekazałam wieści , to do dziś ma ubaw; Nasza Renia wpisała , że zrobiła rundkę z mężem do apteki , ja swojemu , powiedziałam , - zobacz jak ludzie umią czas spędzać , nawet do apteki na rantkę chodzą...:))) Dopiero  doczytalam poprawnie , a mój kład się ze śmiechu:)

Teraz też , tu się piecze sernik , tu robie paste, tu piszę , a tu wstawiałam jajka , no i teraz myślę -o której ?:)))

16.05.2020 13:15

Dzień dobry smiley

U nas od rana piękne słoneczko świeci i pranie można wreszcie rozwieścić na polu.

Basiu wszystkiego najlepszego dla męża smiley

Jolu nie jesteś sama, bo ja też jeszcze nigdy nie robiłam brownie, a z chęcią bym zjadła, może też kiedyś zrobię ? Podrzućcie wypróbowany przepis.

U mnie dwa ciasta upieczone , jeszcze tylko przełożyć a sa to : Ananasek, który bardzo lubię i Ciasto trójkolorowe 

https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/ananasek-69

https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/ciasto-trojkolorowe-11

Miłego popołudnia heart

16.05.2020 17:12

Dzień dobry :)) Ja juz od godziny po pracy. Obiadu dziś nie gotowałam, mąż namówił mnie abym wzięła nam coś z Maca.

U mnie dziś pięknie i sloneczenie :)

Justynko to nieźle się uwinęłaś w kuchni.

Brownie lubię, ale sama jeszcze nie piekłam. Mówi się, że to takie ciasto zakalec więc zepsuć się nie da :)

BASIU wiadomo o co chodzi z soczewkami :) Jak będę nosić tyle co Ty to też nabiorę wprawy :) Jak na razie moja przygoda z soczewkami trwa niecały rok :)

17.05.2020 08:50

Hej :)

Jolu, wiadomo, im większy zakalec, tym brownie bardziej udane ;) Zostało nam troszkę do dzisiejszej kawy, ale to tylko dlatego, ze przezornie schowałam je wczoraj rano :)

Miłej niedzieli :)

17.05.2020 09:24

Witajcie witajcie - u mnie deszcz od rana i zimno. Brownie uwielbiam - mogłabym codziennie jeść ale co innego piekłam na weekend.

Justynko - gratuluje obrotności i zaradności.

Randka w aptece to też jest jakiś pomysł :D :D " Spotkajmy się ukochana przy półce MI Corasone" :D

17.05.2020 12:03
[usunięty]
17.05.2020 12:25

Cześć smiley

Jolu, Ty po prostu słowo "rundka" przeczytałaś z angielska (w języku angielskim "u" czyta się zwykle jako "a") i wyszła z tego "randka" laugh A swoją drogą randka w aptece - czemu nie? Szczególnie dla pary zakochanych staruszków wink Chociaż nie tylko staruszkowie robią zakupy w aptece... wink

U nas dziś słońce bawi się z chmurkami w ciuciubabkę laugh

Miłej niedzieli smiley

17.05.2020 13:09

Dzień dobry:) wczoraj od rana działałam w kuchni A dziś leniwie właśnie obiadek się robi prawie sam. A po południu upiekę chleb. 

U nas słonecznie ale  czasami się chmurzy.

Reniu randka czy tez rundka niewielką różnicą, ale nie staruszków...

Wczoraj w galerii były tłumy ludzi ale butów nie kupiłam. 

Miłego popołudnia:)