Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

14.05.2020 10:46

Cześć dziewczyny po małej nieobecności w pisaniu tu - oczywiście ja cały czas działam w serwisie, ale na tzw. backgroundzie ;) Wczoraj prowadziłam live na instagramie mojegotowanie.pl z Gają Suchocką - nową MasterChef Junior (znajdziecie krótki artykuł o książce na stronie głównej naszego serwisu -> tutaj). Jest zapisany i do 17:00 dziś można obejrzeć, a potem będzie w instagram TV :) Oglądało mnóstwo nastoletnich fanów Gai, więc dla mnie to było dość ciekawe wyzwanie jak okiełznać jaką grupę dzieci i to na żywo ;) 

A jutro.. Robert Sowa :) O live na Przyslij Przepis pamiętam i już redakcyjnie kombinujemy, jak zrobić to razem z Wami!

14.05.2020 11:04

Olu masz rację, byłam zmęczona, niewyspana, od 4 dni poranne zmiany miałam :/ A ja w tedy tym bardziej nie ściągam soczewek bo wiem że rano ich nie założę. Czasem naprawdę długo mi to schodzi. Dziś z okiem wszystko w porządku, ale by dać odpocząć to chodzę przez całe wolne czyli do soboty w okularkach.

Madzia Gaja jest z moich okolic :) Duma jest :D I podziwiam ją i inne dzieci, że potrafią tak gotować i to jeszcze pod presją czasu i w obcej kuchni. Brawa dla małych kucharzy.

Basiu, może czas się odważyć i spróbować ? Wiem, że jest ciężko, ale wierze że warto. Nie znam osoby która zrobiłby prawko i żałowała :)

U mnie za oknem deszczowo. Aż nie chce się wychodzić. Muszę wyskoczyć na zakupy i wynieść śmieci.

14.05.2020 15:53

Jolu - rób tak, żeby Tobie było dobrze :)

U mnie popadało i teraz piękne słońce świeci.

Co do Master Chef Junior - zawodowo i prywatnie jestem przeciwna programom , w których występują dzieci, stąd nie mam pojęcia o czym mówicie ;)

14.05.2020 17:03
Jolanta KG:

Olu masz rację, byłam zmęczona, niewyspana, od 4 dni poranne zmiany miałam :/ A ja w tedy tym bardziej nie ściągam soczewek bo wiem że rano ich nie założę. Czasem naprawdę długo mi to schodzi. Dziś z okiem wszystko w porządku, ale by dać odpocząć to chodzę przez całe wolne czyli do soboty w okularkach.

Madzia Gaja jest z moich okolic :) Duma jest :D I podziwiam ją i inne dzieci, że potrafią tak gotować i to jeszcze pod presją czasu i w obcej kuchni. Brawa dla małych kucharzy.

Basiu, może czas się odważyć i spróbować ? Wiem, że jest ciężko, ale wierze że warto. Nie znam osoby która zrobiłby prawko i żałowała :)

U mnie za oknem deszczowo. Aż nie chce się wychodzić. Muszę wyskoczyć na zakupy i wynieść śmieci.

Lokalne wsparcie zawsz w cenie! :) 

Bilcia:

Jolu - rób tak, żeby Tobie było dobrze :)

U mnie popadało i teraz piękne słońce świeci.

Co do Master Chef Junior - zawodowo i prywatnie jestem przeciwna programom , w których występują dzieci, stąd nie mam pojęcia o czym mówicie ;)

Rozumiem oczywiście - każdy ma swoje zdanie i też preferencje programów :)

14.05.2020 19:07

Hej 

U mnie tez od nocy do 12 lało i dobrze , choć trochę chłodno przez cały dzień. Na noc obawiam się znowu przymrozków.

Co do prawka miałam obawy jak Basia ale na 30 urodziny zrobiłam sobie prezent i od tamtej pory nie wyobrażam sobie bez auta.

Mój Kacper w listopadzie już chce iść na kurs tak aby w marcu jak minie mu 18 lat mogl zdawac juz egzamin.

On I tak już jeździ autem, oczywiscie pod nadzorem i po osiedlowych drogach, motorami od kilku lat, nawet ciągnikiem.  Nie może się doczekać aby mieć dokument w rękach. 

Jola, ja mam miesięczne soczewki ale nie wyobrażam sobie ich nie ściągać na noc. Muszą oczy odpocząć.

Od siebie polecam ci Biofinity  po innych różnie u mnie bywało. Te są dla mnie najlepsze.

Miłego wieczoru !

15.05.2020 07:46

Dzień dobry w piątek :) Czy wiecie, że dzisiaj jest Dzień Ciasteczek z czekoladą? na te słodkości przepisów u nas jest sporo, ale jeden szczególnie "polubił" google i do niego Was zapraszam :) https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/proste-ciasteczka-z-czekolada

15.05.2020 08:29

Witajcie !

Madziu, właśnie mi przypomniałaś że miałam dodać tutaj przepis swoje ciasteczka orzechowe z czekoladą .

Za dobrą czekoladę dam się pokroić, jestem jej wielką fanką. Co jest oczywiście zgubne dla figury..ech wink

15.05.2020 09:17

Hej :)

Uwielbiam ciastka w stylu takich piegusków, jak w przepisie :) Zresztą wszystkie ciastka :).

Jolu, ja też moje soczewki ściagam codziennie. A jak nigdzie nie wychodze, to w ogóle ich nie zakładam.

A soczewki noszę już chyba tyle czasu, ile Ty żyjesz ;) Ponad 20 lat :)

15.05.2020 11:06

Witajcie smiley

U nas pada chwilami tak dobrze.

Co do ciasteczek, to moje dziewczynki po południu maja piec ciasteczka z płatków owsianych, bo tak ich jakoś naszło, zobaczymy co im wyjdzie .

Bardzo lubie Pana Roberta Sowę i z chęcia pooglądam z nim liva.

Miłego piąteczku i całego tygodnia heart

15.05.2020 13:04

hej :)

Ale dziś pogoda. Dalej pada, pochmurno. Nic się nie chce

Agatko ja też używam tych soczewek. Są świetne, i dlatego przez jakiś czas nie musialam ich ściągać bo mi nie przeszkadzały. teraz już po raz kolejny wiem, że mimo iż nie przeszkadzają warto je ściągać.

Basiu to sporo czasu nosisz soczewki. Po takim czasie to pewnie zakładanie i ściąganie to już dla Ciebie rutyna :)

Agatko co do Kacpra, to fajnie, że już jeżdzi. Będzie miał łatwiej i szybko mu pójdzie na kursie. Mi idzie kiepsko, ale co niektórzy to jakby się z kierownicą w ręce urodzili :D

15.05.2020 13:18

Dzień Dobry w deszczowy piątek :) Dobrze, że pada, bo u nas było już krucho z wodą.

Dzięki dziewczyny za rady, do poniedziałku muszę podjąć decyzję i poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie. Do specjalisty na razie nie ma szans się dostać, a mam już opis i płytkę z rezonansu, który miałam robiony w kwietniu, tylko brakuje kogoś kto by na to fachowym okiem zerknął. Czy u Was też jest teleporada u lekarza rodzinnego?

Obiad mamy z wczoraj to dzisiaj nie gotuję:) Upiekłam pyszne muffinki :) Poczestuję kto chętny :)

Od wczoraj okropnie drętwieje mi prawa ręka :(

Dobrego popołudnia :)

15.05.2020 16:21

Dzień dobry - u mnie nie pada . Świeci piękne słońce i zaczyna robić się cieplutko- narobiłyście mi ochoty na ciasteczka z czekoladą - może popełnie :D

15.05.2020 17:47

Witam popołudniu :)

Ja ciasteczek nie popłenię, ale chętnie bym się napiła kakao :)

Olu może i do mnie jutro dojdzie te słoneczko od Ciebie :) Ja taki deszczowy dzień najchętniej bym przespała :D Miałam robić na obiad placki ziemniaczane, ale z braku chęci, poszłam na łatwiznę i były frytki, smażone jaja i mix sałat z oliwą :)

15.05.2020 18:27

A ja zaczynam robić rogaliki z Nutellą kto chętny?

U nas pogodnie:)

15.05.2020 20:26

Jola, ja jajeczka sadzone miałam wczoraj z młodymi ziemniakami i sałatką 

A rogalików z Nutellą chętnie bym wszamała laugh