Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

16.02.2020 17:24

hej

Ja już po pracy i po obiedzie. Udało mi się skończyć szybciej pracę. Jeszcze dzisiaj czekało nas oddanie samochodu do mechanika. Teraz już chwila spokoju. A potem czas się spkaować. Dużo rzeczy nie bierzemy, ale ja wolę mieć wszystko przygotowane.

Agatko fajnie masz z mężem :) U mnie mąż nie gotuje, ale jak chce mnie odciażyć od gotowania, to proponuje obiad na mieście lub pizzę w ramach obiadu :) I też jest to bardzo fajne :)

U mnie dzisiaj też było słonecznie, ale tez i bardzo wietrznie.

16.02.2020 17:27

Niestety masz Basiu rację, większość wyjazdu spędzimy w trasie. Dlatego nie wychodzę z propozycją spotkania, bo nie będzie czasu.

17.02.2020 08:16

Dzien dobry :)

Pozdrawiam z trasy :) jedziemy dopiero od godziny.  pogoda ladna ale wieje. Nastawienie dobre mamy :)

Milego dnia :)

17.02.2020 08:42

Dzień dobry Moje Miłe Panie :)

W Poznaniu ciepło, a nawet bardzo ciepło jak na połowę lutego . Wieje tylko trochę za bardzo. 

Moja Martynka wczoraj skończyła 10 lat, takie duże to moje dziecię;). Zleciało nawet nie wiem kiedy. Z tej okazji wczoraj był tort,koleżanki.  Imprezka bardzo wesoła .

Jolu udanej i szczęśliwej podróży. Uważajcie na siebie bo niestety oszołomów na drodze nie brak.

Udanego poniedziałku i całego tygodnia:)

17.02.2020 10:14

W Gdyni wiosennie, mało wieje po nocy, udanego dnia życzę Kuchareczkom z PP...

17.02.2020 13:02

My juz w polowie drogi. Wyjezdzamy z Krakowa w dalsza trase :)

Dzieki Monia :)

17.02.2020 14:34

Dzień dobry :)

Jolu szczęśliwej podróży :)

Ja miałam dziś kolejny stresujący dzień. Mam problemy z byłym szefem , nie chcę tu dokładnie  rozpisywać się o co chodzi ale odkąd złożyłam wypowiedzenie to traktują mnie jak wroga i ciągle robią problemy.... :(

Monia wszystkiego najlepszego dla Martynki :) 

Jutro rano wybieram się do fryzjera a później na plotki do koleżanki :)

Miłego dnia :)

17.02.2020 18:45

Jola już pewnie dawno we Wrocławiu. Prześpi się i będzie wracać ;)

Hej Danusiu :), Chyba dziś wiosennie wszędzie :) We Wrocławiu również :)

Monia, wszystkiego najlepszego dla Twojej 10-latki :)

Asiu, podejrzewam, że w byłej pracy nie chcą Ci wydać jakiś papierów... Współczuję :(

18.02.2020 05:26

Dzien dobry :) My juz opuszczamy Wrocław i udajemy sie na Katowice na kontrole meza u okulisty.

Wizyta u siostry krotka ale mila. Wiec pomysl zarowno nam i im sie spodobal :)

Dzis zapowiada sie kolejny dzien w trasie. Malo spalismy u siostry ale nadrobimy to w autobusie :D

Milego dnia :)

18.02.2020 07:28

Dzień dobry:)

Jola ale z Was podróżnicy:)  super że wizyta się udała. 

Asia to bardzo przykre co piszesz. Niestety są ludzie dla których nic i nikt poza " Ja" nie istnieje....A może jakiś fortel zastosować i powiedzieć że do tego rodzaju kłopotów są instytucje prawnie usakcjonowane. Może się wystrasza i uda Ci się załatwić ostatecznie sprawę. 

Kochane bardzo dziękuję za życzenia dla Martynki. Przekazałam Jej:)

Udanego dnia ,ja już dreptam. 

18.02.2020 10:00

Dzień dobry smiley

Monika wszystkiego najlepszego dla Martynki heart Niestety wiem coś o tym że dzieci nam szybko dorastają, a czas ucieka niewiadomo kiedy, dlatego trzeba się cieszyć z każdego dnia spędzonego z najbliższymi.

Jolu widze, że macie bardzo fajną wycieczkę no i super.

Joasiu współczuję sytuacji w pracy, obys jak najszybciej ja juz zakończyła.

Witaj Ziutula i zaglądaj do nas częściej.

Miłego dnia smiley

18.02.2020 10:28

Elu wycieczka powiedzmy fajna. Ma tez minusy. Ciagle w trasie. I wizyta meza. Przeprawa niezla. Godzine spedzil w kolejce do rejestracji teraz czekamy godzine az go wezwa na badania :/

A ja zasypiam na stojaco. Cala przychodnia ludzi :/ 

Po wizycie bedzie juz z gorki. Jak starczy czasu pochodzimy troche po Katowicach. Moze zjemy cos w Maku i napije sie prawdziwej kawy a nie takiej z automatu :/

18.02.2020 11:20

Witajcie 

U nas bardzo ciepło choć wieje , ale tu zawsze wieje. Dzieciatko śpi obiad zrobiony. 

Moniu najlepszego dla corci . Mój Oskar też w kwietniu 10 lat . Jak ten czas leci jak dla mnie za szybko no I Kacperek juz ma 16 miesięcy . 

Milego dnia kobitki .

18.02.2020 18:21

Witam ponownie. Jeszcze z trasy przed nami jeszcze jakies 3 godziny jazdy

Na badaniach zeszlo nam lacznie 4,5godziny. I nie bylo juz czasu na zwiedzanie miasta. Wszystko na kontroli ok i to nas cieszy.

W kwietniu mąż ma kolejna kontrole wiec czeka nas druga taka sama wycieczka.

18.02.2020 18:21
[usunięty]