Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

16.01.2020 20:58

Hejka :-)

Wyjazd w góry się udał. Śnieg był i to nie tylko sztuczny ;-);-) pogoda słoneczna tylko wiatr był mroźny. Za to dzisiaj szaro buro. Czyli równowaga w przyrodzie zachowana.

Agatko trzymam kciuki za poprawę wyników.

My z Darkiem do dentysty też prywatnie chodzimy i płacimy 50zł za wizytę i 200 zł za plombę. A teraz nas czeka aparat, ale to już inna historia, bo po 12 roku życia już jest normalnie płatne.

Jolcia, za Twojego męża też trzymam kciuki i za to żebyś miała w miarę możliwości jak najmniej nerwów w pracy.

Co do dzieci to różnice wieku są czasem ciekawe. Mój kuzyn "dostał" brata na 18-stkę :-) a co za tym idzie dalej to Damianek ma wujka starszego tylko o rok. Nie wspominając już, że Darek ma wujka , który jest od niego młodszy o 7 lat :D

Buziaczki i miłej nocki *_*

17.01.2020 07:41

Marzena, super, że wyjazd się udał.

U nas wczoraj było pieknie i wiosennie, dziś rano za to minusowa temperatura i gruba warstwa szronu na szybach.

17.01.2020 11:45

Marzena u nas też jest ciekawie pod tym względem. Ja jestem rocznik 1990, mój brat rodziny jest z 2009, a mój najstarszy syn z 2011 laugh

17.01.2020 11:45

*brat rodzony

17.01.2020 16:07

Witajcie:) 

Odebrałam wyniki badań...lepsze niż ostatnio, dimery spadły o połowę z 960 mam 377 :)norma jest od 0-500 ....ufff

17.01.2020 16:09

Jeśli któraś z Was bierze antykoncepcję...badajcie dimery sobie, może wyrządzić wiele krzywdy angry

18.01.2020 09:26

Dzień dobry:)

Agata super że wyniki lepsze:) A na weselu będziesz się bawić w  nasz dzień, czyli 25.04 A to już za14 tygodni.

U mnie bigos już pachnie teraz pora na śniadanie i kawę żeby się pobudzić i nabrać chęci do działania.

Miłego dnia;)

18.01.2020 09:33

Agata, widzę, że wskaźnik spadł Ci nawet prawie o 2/3. Jesteś niemal w połowie normy. Ekstra!

A kontrolować się warto co jakiś czas, również inne parametry :)

18.01.2020 12:49

Dzień dobry, 

W takim razie będę myśleć o tobie Justyna w ten dzień choć ja też będę bawić się u Justyny laugh

Basiu, to prawda, badania to podstawa, lepiej zapobiegać niż leczyć,  hemoglobina tez mi wzrosła do 14 a miałam ledwo 9

Dziś pochmurny dzień,  szybko ogarnęłam chatę i teraz odpoczywam, obiadu nie robię bo Mama narobiła nam pasztecikow  z mięsem i do tego czerwony barszczyk.

Jeszcze na cmentarz podjadę i laba.

18.01.2020 13:05

Dzień dobry smiley

Agata super, że wyniki ci sie poprawiły.

Widzę, że za niedługo bawicie na weselu, ja dopiero 12 września, ale też u Justyny wink

Ja na dzisiaj też już prawie wszystko ogarnełam, jeszcze tylko ciasto przełożyć i też laba, a jutro po południu jedziemy do siostry, więc też odpocznę.

Miłego popołudnia 

18.01.2020 16:00

Widzę, że Justyny mają w tym roku wzięcie :)

Agata, wyniki bardzo Ci się poprawiły. Hemoglobinę masz jak sportowiec :)

18.01.2020 19:19

Dobry wieczór :)

Wczorajsza kontrola męża u okulisty w porządku. Ja za dużo się nie denerwowałam, tylko nie mogłam doczekać się końca pracy. Wczoraj z tego wszystkiego zapomniałam telefonu :/ I nie miałam na co zerkać :D jedynie na przerwie zaadzwoniłam do meża z telefonu koleżanki, ale był jeszcze przed wizytą. A jak wróciłam z pracy to oddzwoniłam do niego i wszystkiego sie dowiedziałam.

Dzisiaj dzień w pracy nawet szybko mi zleciał. A po pracy byłam na zakupach. Jutro mam w planie zrobić coś extra na kolacje. Podejmę się próby przyrządzenia krewetek. Mąż bardzo lubi, i pierwszy raz przygotuję je jutro w mojej kuchni. Będą do krewetki w tempurze :)

Pogoda dzisiaj też ładna była. Jak to dzisiaj stwierdziłyśmy z dziewczynami, że ani to wiosna ani zima. Co nie zmienia faktu że przyjemna pogoda.

Agatko super że wyniki Ci się poprawiły.

Justynko twój  dzień coraz bliżej :)

18.01.2020 21:07

Dziewczyny, dzięki 

Jolu cieszę się, że z mężem wszystko ok , super laugh

Krewetki uwielbiam, mniam!

I jutro niedziela,  znowu rosołek..A na drugie myślę zrobić pierś z indyka duszoną z warzywami i sypkim ryżem,  bo zawsze są ziemniaki i kotlet, a już się znudziło.

19.01.2020 07:58

Dzień dobry;) 

Jolu super że ok  z okiem meza:)

Agata u mnie nie było w moim rodzinnym domu tradycji gotowania rosołu w niedziele i teraz tez nie ma. A dziś mam wolne od garów idziemy na obiad do rodziców G. 

To rzeczywiście wysyp wesel u Justyn;) A ja myślałem że  to takie mało popularne imię.  Dzięki Agata  że będziesz o mnie myslala;) rzeczywiście zbieg okoliczności. 

Miłej niedzieli;)

19.01.2020 09:45

Jolu, ekstra, że oko ma się dobrze.

W moim rodzinnym domu rosół w niedzielę był zawsze, ale teraz nie gotujemy. Jednak gdy pojedziemy do mojej mamy, to mamy pewność, że będzie.

A krewetki i inne owoce morza to jest jedyne, za czym nie przepadam ;) Ale rozumiem tych, którzy je lubią i życzę smacznego!