Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

19.08.2019 09:47

Dzień dobry!

U nas fajnie pada :)

Miłego tygodnia!

19.08.2019 11:14

Dzień dobry u nas słonecznie 31 stopni ale trochę wieje wiatr :/

Byłam na zakupach i idę na grządki po warzywka :)

Miłego tygodnia!

19.08.2019 15:30

Witajcie smiley

U nas również upał od rana, ponad 30 stopni i można się roztopić, a my za chwilę mamy jechać kopać ziemniaki, uff jak gorąco ...

Miłego popołudnia oraz całego tygodnia heart

19.08.2019 16:38

Bietko współczuję na takim gorącu ale to pewnie wy maszynami kopiecie ;) ja teraz popijam kawkę ;)

19.08.2019 20:34

Anitko dziękuję za współczucie wink Tak na szczęście ziemniaki kopiemy kombajnem, więc jeszcze można wytrzymać, chociaż grzało okropnie, ale chwilami wiał lekki wiaterek.

19.08.2019 21:13

Bietko to przynajmniej tyle że wiaterek był :) bo tak to było by ciężko :/

U mnie sezon ogórkowy już się skończył jeszcze kilka może na obiad się uzbiera :)

Kolacyjka zjedzona kąpiel i idę spać bo jestem zmęczona dzisiejszym dniem :/

Dobranoc kochani :)

19.08.2019 21:23

Hej

Chwilę mnie nie było. Poprzedni tydzień miałam bardzo zapracowany. Ten tydzień też zapowiada mi się ciężko. Cały tydzień pod kątem jazd i praca. I jeszcze jutro spodziewam się gości. Za to weekend będę miała wolny i jak pogoda dopisze to wybieramy się w góry wraz z siostrą i jej mężem. I to oni jutro też Nas odwiedzają.

Widzałam relację ze spotkań forumowych. Super dziewczyny, że udało Wam się spotkać :) Fajne są takie spotkania :)

U mnie dzisiaj też było gorąco. To dobrze, bo za chwilę wrzesień  i jesień i gorące dni będą tylko wspomnieniem.

20.08.2019 08:22

Jolu, siostra przyjeżdża całą rodziną? Z dzieciakami?  Mam nadzieję, że pogoda Wam dopisze na to wędrowanie. Niech nie będzie zbyt upalnie, ale pogodnie :)

U nas dziś fajna pogoda. dosc ciepło, ale chyba nie będzie prażyć. Podobno od jutra ma być sporo chłodniej i deszcze.

20.08.2019 09:52

Dzień dobry smiley

U nas jeszcze dzisiaj i jutro ma być po 27 stopni, więc będzie gorąco, a dzisiaj już jest i jak na razie zero wiatru, dobrze że dzisiaj siedzę w domu, ale od jutra do końca tygodnia mam wyjazdy, więc oby się chociaż troszeczkę ochłodziło.

Jou widzę że przed Toba też pracowity tydzień, udanego wypadu w góry z rodzinką .

Anitko u mnie też sezon ogórkowy się kończy, jeszcze dzisiaj będą na obiad i może tak jeszcze sporadycznie coś się znajdzie na kanapki.

Miłego dnia dla wszystkich heart

20.08.2019 11:14

Witam Kobitki :-)

Wczorajszy dzień był bardzo upalny. A wieczorem przeszła burza z deszczem. Dzisiaj na razie zachmurzone niebo.

Widzę że Gucia się pojawiła i zniknęła :-/ dobrze, że chociaż zostawiła dobrą wiadomość :-) u mnie w rodzinie pali brat i tata, ale na szczęście nigdy w domu. Jak ja nie cierpię tego zapachu :-/

Weekend zleciał mi szybko. A od dzisiaj panowie przyszli robić nam na budowie tynki, więc trzeba będzie tam do nich potem podjechać. Dziś jeszcze chcemy zajechać i kupić drzwi wejściowe, ale to po południu jak moja mama skończy pracę.

Jolu mam nadzieję, że pogoda dopiszę i wybierzecie się na wędrówkę po górach. Miłego spotkania z siostrą :-)

Ja dzisiaj chyba zrobię jakiś biszkopt, bo Damianek domaga się tortu :-o urodziny ma w niedzielę ale wtedy idziemy do moich rodziców na imprezę z okazji rocznicy ich ślubu. A jego imprezka będzie dopiero 1 września. Doczekać się już nie może :D

Miłego i pogodnego dzionka *_*

20.08.2019 12:09

Dzień dobry u mnie też słonecznie byłam na rynku kupiłam sobie 2 pary butów piękne takie z cekinkami błyszczące ;) spodnie i bluzke i 3 staniki i majteczki :) tego nigdy za wiele ;)

A teraz robię koło obiadu kawkę już wypiłam na obiad schab w sosie pieczarkowym ziemniaki i mizseria :)

Ziemniaki skończą się gotować i będziemy wcinać :)

Miłego dnia!

20.08.2019 13:58

Witam:)

Jolu, udanego spotkania z rodziną:)

Anitko, smacznego obiadku:)

U nas słoneczko też mocno grzeje, robi się strasznie upalnie:), a my z Nati idziemy dalej pielić truskawki:)

Miłego dnia:)

20.08.2019 21:14

Witam wieczorkiem :)

Dzisiaj rano miałam wyjazd do Krosna, aby tam opanować skrzyżowania. I popołudniu wpadła siostra z mężem i dziećmi. Bo w góry to idziemy bez dzieci. Nasz cel to Tarnica. A dzisiaj to spacerowaliśmy po parku. Mam pod opieką małego psa szwagierki, to chłpocy mieli frajdę spacerując z psem :)

Muszę za chwilę podszykować obiad na jutro. Znowu wstaję rano, tym razem pierwsza zmiana a po pracy znowu jazdy, Tym razem jazda po łuku, który jest moją zmorą niestety :/

Muszę się też przygotować do pracy, bo jutro wchodzą nowe promocje. Ehh zaczyna brakowac mi czasu aby to wszystko ogarnać. Aby do weekendu i będzie luz :)

21.08.2019 07:29

Dzień dobry.

U nas nareszcie deszcz pada.

Wiem , kto ma wakacje, to wcale nie chce takiej pogody, ale na weekend podobno ma być ładnie, więc oby do piątku, jak napisała Jola.

Jolu, udanych łuków na dziś!

A tak pięknie piszesz o planowanej wyprawie w góry, że musiałam sprawdzić, gdzie jest Tarnica, bo wstyd przyznać, nie miałam pojęcia.

Udanego dnia dziewczyny :))

21.08.2019 07:37

Dzień dobry!

U nas pięknie padało przez całą noc. Tak równo, rzęsiście, teraz na drogach wielkie kałuże i jeziora. Ale spokojnie. Deszcz wkrótce ma przestać padać, to pewnie znikną.

A jak u Was? Straszyli nawałnicami i podtopieniami. Mam nadzieję, że nikt nie ucierpiał?