Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

15.08.2019 11:38

Dzien dobry :)

Ja nie mam dzisiaj wolnego. Kolejne wolne dopiero w poniedziakek. Trzeba wytrwac.

Gucia super ze nie palisz oby tak Ci zostalo :)

Ja tez nie przepadam za szlafrokami bo mi wiecznie goraco :)

15.08.2019 12:18

Pomidorki koktajlowe są bardzo aromatyczne :)

15.08.2019 12:19

Dzień dobry u mnie pogoda przepiękna :)

Ja po kąpieli ubieram szlafrok mam taki milutki neonowy róż :) uwielbiam go :)

U mnie dziś na obiad rosół ale inny ;)

Miłego dnia!

15.08.2019 18:29

Czy Wam sie ten wątek nie przycina ? Mi właśnie zaczal albo dodaje sie wszystko z opoznieniem. . .

15.08.2019 21:03

Basiu, ja mam "Si" Armaniego, nie ma tam żadnej dopiski, więc nie wiem ;) ten zapach jest taki jak i flakonik- mało fantazyjny, grzeczny i uporządkowany, w sam raz dla urzędniczki. Nie moja bajka!

Agatko, moja mama w czasach szkoły średniej też używała perfum "Być może". Mamusia ma niesamowite wspomnienie- po latach zapukał do niej pewien kolega, jej pierwsza szkolna miłość, powiedział, że poczuł ten zapach w autobusie i zrobiło mu się sentymentalnie, skojarzył go z mamusią i po prostu musiał ją zobaczyć.

Oglądamy komedię "I że ci nie odpuszczę". Remake komedii z Goldie Hawn z lat 80-tych. Fajny :)

15.08.2019 22:45

Gucia, podejrzewam ,że masz  pudrowa buteleczkę lub beżowa ...ja miałam czerwoną...ten zapach jest trochę z pazurem laugh

Ogólnie wszystkie Si mi się podobają za to że są stonowane , nie lubię mocnych dławiących zapachów.

I dzień minął ...rok minął a żałoba wcale się nie skończyła...oddałbym wiele za wspólną kawę w altance ...

Dobranoc.

16.08.2019 07:20

To pudrowa ma dopisek Fiori, więc u Guci jest chyba ta najbardziej klasyczna :)

A czerwoną psiknę się przy okazji z testera. Próbowałam ją już na papierku, teraz spróbuje na skórę ;)

Agata, widzę, że żyjesz jakoś bez Taty, a to, że chciałabyś z nim porozmawiać, tęsknisz za nim - to dobrze. Widać, że był/jest Ci drogi.

Taka żałoba, o jakiej piszesz jest zdrowa.

16.08.2019 07:33

Gucia, ale piękna i romantyczna historia.

To ja już nie mam co żałować, że nie znam prefum o których piszecie, skoro takie grzeczne.

Basiu, pięknie napisałaś o żałobie, ja choć dziadka nie mam juz wiele lat, mam tak jak Agata. Chętnie bym poszła z dziadkiem naszą ulicą i nawet nie musielibyśmy rozmawiać, tylko byśmy sobie razem pomilczeli.

Czy dziś jest poniedziałek ?:)))

16.08.2019 15:23

Cześć wink

Mnie cały czas się zdaje , że dziś poniedziałek laugh

Mój małż od dziś ma urlop więc czasu nie mam za wiele, czekają nas przeróbki kotłowni, koszenie działki i inne.

Cały dzień pochmurno, ale ciepło.

Mam sernik i właśnie robię kawę, która chętna się dołączyć ? 

16.08.2019 19:09

Tak się dzieje jak w tyg wypada święto też tak mam ;)

U mnie było słonecznie i parno ale się zachmuralo i zimno jest

Ja odpoczywam po dzisiejszym dniu :)

Miłego wieczorku

16.08.2019 22:31

Dobry wieczór :)

Dawno mnie nie było ale staram się podczytywać co u Was.

Teraz mam chwile to nadrobie sobie zaległosci w przepisach a tych jest sporo... Czekam na Oliwke, ma wrócić z kolonii ok północy. Pierwszy raz była na takim wyjeździe i bardzo tęskniła ;)

Gucia super, że rzuciłas palenie! ja nie cierpie papierosów, smierdzi mi na kilometr, brr....

Jeśli chodzi o szlafroki to tez nie lubię. W ogóle z piżamy wyskakuję zaraz po śniadaniu, nie lubię w niej chodzić po mieszkaniu ;)

Dobranoc :)

17.08.2019 09:37

Dzień dobry u mnie słonecznie :)

Ja piżam nie lubialam i do tej pory nie lubię :)

Miłego dnia życzę

17.08.2019 10:11

Dzień dobry.

U nas też słonecznie i ciepło.

Cieszę się, że jutro niedziela i nigdzie śpieszyć się nie trzeba.

17.08.2019 16:29

Hej :)

Ja dopiero teraz. Od rana bylam u fryzjera, potem w mieście zrobić fotkę do dowodu, bo wkrótce kończy mu się ważność.

Przy okazji weszłam do Sephory i psiknęłam się czerwonym Si – podoba mi się. A Gucia wywołała temat i znowu zniknęła.

Ja też w piżamach raczej nie śpię, wolę koszuki :) W zeszłym tygodniu, jak moi chłopcy wyjechali, to zrobiłam sobie pidżama-, upsss... koszuka day ;)

Pogoda u nas ładna, było rześko, ale koło 14.00 zrobiło się gorąco, teraz znowu chłodnieje :)

18.08.2019 09:37

Dzień dobry!

Asiu, jak tam Oliwka? Jest chętne na kolejne takie samodzielne wyjazdy? Staś po raz pierwszy na obozie był po 2. klasie. Był zachwycony, ale jechał z kilkoma znanymi sobie dobrze kolegami. Więc na tęsknotę nie było czasu :). Ale jeden z jego kolegów mimo wszystko mocno przeżył rozłakę z rodzicami.