Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

12.08.2019 22:15

Witam

Ulop mi mija bardzo intensywnie, i wyjazdy i goście.

Pojutrze czeka mnie nieprzyjemny dzień - rwanie ósemki. Wiem że niekóre z Was przeszły niedawno coś takiego. Jak długo Was bolało? Nie miałyście powikłań? Może robiłyście coś (jakieś zabiegi) co przyspiesza gojenie się rany? Okropnie się boję :(

12.08.2019 22:38

Agatko a ty skąd jesteś że tam zapytam ?

U ciebie motory u mnie auta ;)

A po tym jak mnie uczulilo kupowałam i kupuje płyn do prania dla niemowląt lub proszek cudny zapach taki :)

Proszków wogule nie używam, jedynie kapsułki do ubrań po spotkaniu z autem ;)

12.08.2019 22:57

Anita, okolice Kielc a dokładnie Morawica :-)

Dorotko, ja rwalam ósemkę w zeszłym roku, szybko i prawie bezboleśnie to zależy od korzeni i wprawy chirurga.

Nie taki diabeł straszny, powikłań żadnych nie było.

13.08.2019 08:07

U nas padało całą noc. Dość intensywnie, ale spokojnie. Spałam przy otwartym na oścież oknie, nic nie zacinało.

Przestało padać właściwie przed chwilą. Ale jest przyjemnie :)

Dorotko, trzymam kciuki. Rwanie ósemki naprawdę moze obyć się bez komplikacji. Ja miałam to szczęście :). Zagoiło mi się szybko.

13.08.2019 09:27

Witam 

Wpadłam tylko sie przywitać.

U nas pochmurnie ale ciepło w nocy tez padalo .

Maluszek zasnął więc I mama troche poleży , starszy pojechał z dziadkami na działke wiec troche bedzie spokojniej 

Obiad gotowy dziś u nas szczawiowa obowiazkowo z jajkiem . 

A wy co dziś macie w planach na obiad?

Miłego dnia dla was . 

13.08.2019 09:50

Witajcie

Ja całą noc prawie nie spałam , u nas to była istna dyskoteka, jeden  wielki błysk grzmoty i ściana ulewnego deszczu , burza za burzą, na szczęście bez gradu więc szkód nie porobiło...uf.

Teraz pochmurnie i wyraźnie się ochłodziło.

13.08.2019 10:19

Dzień dobry smiley

U nas w nocy nie padało, dopiero teraz kropi lekki deszczyk i nareszcie troszeczkę się ochłodziło.

Jadę do sklepu, a wiec miłego dnia heart

13.08.2019 11:35

Witajcie!

Dawno tu byłam :)

Agata, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!! U nas w tym roku 9 sierpnia mieliśmy 10 rocznicę. Mój małżonek wysłał mi kwiaty do pracylaughudała mu się niespodzianka. Ale jakąkolwiek rocznicę nie macie, to świętujcie! Małżeństwo to cenny skarb heart

Agata, chłopaki mogli wstąpić do mnie na kawę, jak kupowali motor wink

A u mnie... wszystko dobrze. W tym roku poczułam, że mam wakacje. Pomimo tego, że chodzę do pracy. Starszego dziecka w domu nie miałam, bo był u babci. A z jednym to już jest taki luz...   Teraz się wymienili - starszy wrócił, bo się pochorował, a drugiego wywieźliśmy do drugiej babci, a w zasadzie cioci. No dzieje się.

Obiad dzisiaj gotuje mąż - nie wiem co wymyśli, bo nic mu nie mówiłam cheeky

Wszystkiego dobrego!

13.08.2019 11:52

Sylwia, dziękuję bardzo i Tobie również najlepsze życzenia. 

Takie gesty jak kwiaty do pracy to coś pięknego i dobrze ,że wogole nasi panowie pamiętają heart

Ja dziś nie gotuje ...mamy flaczki .Jutro dopiero cos  zrobię..moze zapiekankę gyros bo u mnie uwielbiają.I zrobię pewnie sernik na czwartkowe święto , tym bardziej, że mamy msze za Tatę rocznicowa i może ktoś się pojawić na kawę.

13.08.2019 12:36

Dzień dobry wczoraj wieczorem patrzyliśmy na spadające gwiazdy ;) ale potem nadeszły chmury i okropnie się lyskalo i nad ranem przeszła burza z okropnym deszczem, teraz się rozpadało a mieliśmy w planach jechać na grzybki

Ja zrobiłam masę grysikową do placka i będę przekładać potem zwykły placek Jadzia lub ptasie mleczko różnie na niego mówią stary placek a taki pyszny :)

Dziś na obiad zrobiłam zapiekankę gyros i holenderskiego kebaba :) zapiekanka będzie na kolację :) tak pojadlam kebabem że pękne ;)

Od rana mam ból głowy :/

Agata przez Morawicę żeśmy przejeżdżali ;)

Miłego dnia!

13.08.2019 13:23

Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznic ślubu heart U nas 5 września będzie 21 rocznica , a 4 września 25 rocznica jak się poznaliśmy heart

Miłego popołudnia 

13.08.2019 14:03

Witam witam :-)

U mnie wczoraj jak u Agatki. Straszna burza a właściwie błyski co parę sekund przez ponad godzinę. Padało też mocno. Teraz aktualnie duszno, nie ma czym oddychać.

Agatko najlepsze życzenia z okazji Rocznicy Ślubu :-) u mnie w kwietniu była 12-sta.

Dorotko ja miałam wyrywane ósemki dolne. Jedną w czerwcu a drugą 3 tygodnie temu. Już mam wszystko zagojone. Wyrywanie poszło sprawnie i szybko. Jestem wdzięczna Basi i Agatce, że mnie uspokoiły, bo nasłuchałam się różnych historii. Dziury z jednej strony już nie mam a z drugiej powoli się zmniejsza. Dentysta Ci powie co i jak. Ja nie płukałam niczym bo się bałam chociaż nie wiem czego. A zęby umyłam dopiero na trzeci dzień :-o

U mnie dzisiaj rosół z życzenia Damianka. I potem mu jeszcze zrobię placuszki z jabłkami bo mu zasmakowały z testowania :-) w ogóle muszę wstawić testy, bo mnie wrzesień zastanie :-o

Milutkiego popołudnia :-)

13.08.2019 14:48

Dzień dobry :)

Dorotko miłego urlopowania. I powodzenia z ósemką. Będzie dobrze !!!

Sylwia miło Cię widzieć. Fajnie, że wszystko u Was ok. Mąż miał świetny pomysł z kwiatami do pracy :)

U nas wczorajsze oglądanie gwiazd średnio udane. Księżyc oświetlał niebo i bylo za jasno a do tego była mgła.

U mnie dzisiaj na obiad schab pieczony w rękawie. Jeszcze dzisiaj mam wolne :)

Wczoraj było goraco, słonecznie a dzisiaj juz pochmurno.

13.08.2019 14:48

Witam:)

U nas takich ulew nie ma , nad ranem popadało, a teraz jest upalnie i świeci słoneczko.

Na obiad ziemniaczki były z sosem na filecie drobiowym oraz pomidorki i ogórki z jogurtem:)

U mnie jak u Elżuni już 21 rocznica we wrzesniu będzie:) Wszystkim najlepszego-z okazji rocznicheart.

Miłego dnia dla wszystkich:)

13.08.2019 15:21

Dzień dobry:) 

Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji rocznic ślubu:)

Ja odliczam do tego dnia:) i cieszę się wszystkimi sprawami związanymi z przygotowaniami do ślubu. Niedługo już będę wybierać suknie.

U nas popadalo rano w nocy nie wiem czy coś było bo spałam. A teraz jest ciepło i słonecznie. 

A u nas dziś gołąbki w sosie że świeżych pomidorów wczoraj robiłam i tak jak Agata jutro coś więcej w kuchni zrobię bo spodziewamy się gości w czwartek. 

Miłego popołudnia;)