Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

11.08.2019 16:45

Pozdrawiam wszystkich z Świętokrzyskiego!

11.08.2019 16:48

Pogoda się nam udała wymarzona :)

11.08.2019 19:50

Anita, gdzie dokładnie byłaś ? 

11.08.2019 22:39

Okolice Kielc chyba wszystko zwiedzone dookoła :) pięknie tam było te sady z drzewkami rolnictwo uprawy pola, zamki , ruiny , parki , innaczej niż u mnie :)

12.08.2019 12:03

Dzień dobry u mnie upałów ciąg dalszy 32 stopnie upał niesamowity ale dobrze bo pranie mi wyschnie 3 prania zrobiłam dom ogarnięty obiad zjedzony i odpoczywam na polu :)

A co u was słychać bo tu taka cisza ;)

12.08.2019 12:21

Hej

Ja mialam wczoraj ciezki dzien w pracy. Wrocilam padnięta.

Zbieram sie na miasto a potem zrobie lekki obiad. Dzis wieczorem idziemy z mezem na ognisko. Poogladac spadajace gwiazdy. Mam nadzieje ze pogoda dopisze

12.08.2019 12:24

Dzień dobry smiley

U nas również upał ponad 30 stopni, ale za to tak jak Anitka korzystam i robię już 3 pranie.

Miłego dnia i całego tygodnia smiley

12.08.2019 12:49

Jolu ja z moim też się wybieram na naszą miejscówkę wieczorkiem oglądać spadające gwiazdy co roku oglądam jak jest pogoda myślę że i nam dziś dopisze :)
milego ognichowania :)

Bietko ja całe lato korzystam z pogody i pranie wieszam, wywiesilam godzinkę temu i już robi się suche i pachnące wiatrem :)
bo nie używam płynów do płukania do bielizny i ręczników bo podrażnia skórę zadko co kupuje bo to sama chemia a po drugie strasznie mnie uczulilo ledwo mi przeszło bo mi nos zatykało ciągle i oczy łzawiły z płynów właśnie bo lekarz tak zdiagnozował

12.08.2019 15:00

Dzień dobry 

Sporo znowu.mnie nie było ale sie nazbierało wszystkiego po trochu , ale po burzy zawsze nastaje cisza I mysle ze u nas tez spokoj.nastanie . 

U nas bardzo ciepło ale wietrznie . 

Anitko ja ostatnio tez miałam problem po płynach do.prania I rownież je odstawiłam . Z tego co słyszalam mozna zrobic je samemu ale jednak te owiane letnim wiatrem sa najfajniesze . 

12.08.2019 15:40

A mnie nic nie uczula i uwielbiam moj plyn do plukania. Najczesciej jest to niebieski Silan lub Cocolino :) tak pieknie i dlugo pachnie.

Dzisiaj dopieka ladnie. Na dzialeczke ide w krotkich spodenkach przy okazji cos sie opale. A tam malo kto mnie bedzie ogladal :D

12.08.2019 16:22

Jolu he a mąż to co ;) piękne są płyny ale niestety nie mogę ich używać zazwyczaj kupowałam te perfumowane i dużo wlewalam :/

Ale nie ma to jak letni wiatr ;) dawniej ludzie przeprali w miednicy i zawiesili na drewnianym płotku :) to były czasy nie to co teraz chętnie bym się wróciła do takich czasów co pamiętam z historyjek babci :)

12.08.2019 16:24

Korzystaj Jolu póki słonecznie na pewno coś cię opali :) ja cały czas chodzę w spodenkach i bluzce nie lubię w lecie chodzić w spodniach

12.08.2019 18:42

A u nas dziś zachmurzone cały dzień, i padało sporo. Teraz przestało, ale chmury nadal wiszą.

Ja uzywam białego, żółtego lub niebieskiego lenora. Na szczęście nikomu po tym nic się nie dzieje.

12.08.2019 21:22

Dobry wieczór.

Ja też należę do wielbicieli krótkich spodenek.

Anitko wspomniałaś o suszeniu prania na płocie, a mi się przypomniało, jak kiedyś koło nas w starej kamienicy był zakład prężenia firan.

Nie mogłam zrozumieć o co w tym chodzi , dopóki nie zobaczyłam .

Basiu, ale Wam fajnie , u nas leciutko  pokropiło, chmury czarne  na niebie.

Ani mokrego deszczu, ani deszczu spadających gwiazd nie widać.

Trzeba chyba iść  spać.

12.08.2019 21:53

U mnie burza przechodzi, solidnie grzmi i leje...

Cały dzień grzało słońce i było tak parno że nie szło wytrzymać było +32 stopnie w cieniu.

Co do płynów do płukania  to u mnie zawsze w białych butelkach obojętnie jakie ...sensitive musi być.

Najlepiej do prania mi pasuje ten dla ubrań niemowlęcych ale mają cudny zapach. Zawsze rozwieszam na dworze, nawet jak jest mróz.

Chłopaki właśnie wrocili z Mielca kupili kolejny motor...ja osiwieje.