Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

09.08.2019 19:19

Dzień dobry u mnie też była słoneczna pogoda myłam okna i zakładałam świeże firanki pomylam podłogi jest czysciutko, na polu z mamą żeśmy pokosili trawę i koło kwiatów zrobili suche poobrywane jest cudnie :) auta też wysprzątane ;)

Teraz siedzę po ciężkim dniu pracy i odpoczywam już nie zamierzam nic robić :)

Miłego wieczorku ;)

09.08.2019 20:16

Witam :-)

Ja już sobie leżę :-) dzisiaj był upalny dzień. Pranie mi ładnie poschło tak jak Wam :-) poza tym nic wielkiego dzisiaj nie robiłam a czuje się wykończona. Widocznie nic nierobienie też potrafi wykończyć :-o

Basiu dobrze że szczęśliwie wróciłaś :-) i od razu wzięłaś się za robotę. Odpocznij sobie jeszcze nim wrócisz do pracy.

Jutro mój mąż ma imprezę zakładową. Ja pójdę z chłopakami a on zostanie z wykarmioną Darunią :-) mam nadzieję że pogoda dopisze i trochę mi się wyszaleją.

Dobrej nocki ;-)

10.08.2019 08:02

Dzień dobry!

U nas na razie pochmurno

10.08.2019 08:34

Dzień dobry smiley.

A ja jestem pozytywnie rozczrowana, miał być upał, a tymczasem nie ma nawet 20 stopni.

I niech tak będzie, bo znów góra ogórków jest do zrobienia.

Marzenko, udanej imprezki.

10.08.2019 09:37

Dzień dobry;) Atusiu u mnie też to rozczarowanie pogodą:) pochmurno ale już jest 19 stopni:)

My dopiero po śniadaniu niby obudziłam się o 5 trochę posprzątałam i o 7 się położyłam i dopiero o 9 mnie G obudził. A teraz herbatka i dalsze sprzątanie w mieszkaniu i piwnicy A po południu jedziemy na siłownię;) Zupę mam z wczoraj kalafiorowa więc dziś nie gotuje. 

Miłego dnia:)

10.08.2019 11:03

U mnie pochmurno i parno...chyba będzie jakaś burza...ja dziś mam rocznicę...17 lat temu ...brałam ślub, dostałam rano bukiet róż i rafaello :D 

Akurat  tak się składa, że młoda sąsiadka obok też dziś ma wesele :) 

Rano zamówiłam sobie kolejny zestaw do robienia pazurków bo w ten weekend darmowa dostawa , więc trzeba było skorzystać, mam nadzieję, że mąż nie powie...znowu ? !

Czas brać się za sprzatanie i potem na cmentarz...ech...15 stego będzie rok...rok jak mojego Taty nie ma broken heart tęsknię okropnie....crying

Miłego wekendu babolki ! 

10.08.2019 19:59

Agata,

Mnie ten rok szybko zleciał, Tobie cięzko... Widać, że Tata wiele dla Ciebie znaczył.

Pamiętaj o nim, ale celebruj rocznicę ślubu :) Jestem przekonana, że Tato wolałby, zebyś o tym więcej myślała :)

A mężowi powiedz, ze zrobiłaś sobie prezent zamiast rafaello :)

10.08.2019 20:06

Basia, znaczył i znaczy  bardzo wiele...nie ma dnia bym o Nim nie myślała...nie umiem się z tym pogodzić...nie potrafię, bardzo mi go brakuje.  

10.08.2019 22:41

Dobry wieczor :)

Podczytuje co u Was ale z pisaniem gorzej. Wczoraj po pracy maz zaproponowal pizze na miescie w ramach obiadu i lody. To dzien zlecial.

Dzisiaj tez dzien a nawet wieczor przelecial. Ciezki dzien w pracy na pierwszej zmianie. Potem obiad i spotkanie z przyjaciolka ktora zjechala z Niemiec na urlop.

Parno dzisiaj u nas. Nawet w nocy nie ma czym oddychac.

Na jutro zrobilam wuzetke :) mam ochote na dobre ciacho i postanowilam ze sama je upieke.

Agatko wsztystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Kolejnych lat pelnych milosci :* Nam we wrzesniu minie dopiero 2 lata ;)

10.08.2019 23:41

Dzięki Jola! Ja nie wiem, jak tyle z moim wytrzymałam tym bardziej , że oboje mamy " charaktery" czasem mam ochotę zabić gada ale i tak go kocham laugh

Dobranocheart

11.08.2019 07:36

Dzień dobry:)

Agatko wszystkiego najlepszego z okazji  rocznicy ślubu:) nasz ślub dopiero za 8 miesięcy i już się nie mogę doczekać tego dnia.

Ja już zrobiłam sos pomidorowy do lasange A teraz szykujemy się do kościoła potem pewnie siłownia obiad i niedzielne leniuchowanie.

Miłej niedzieli;)

11.08.2019 08:04

U nas piękna pogoda. Wczoraj wieczorem popadało, teraz jest rześko

11.08.2019 08:26

Dzień dobry w piękny poranek! Całą noc padało a teraz pogoda piękna nad jeziorem :)

Śniadanko zjedzone i czas na kawkę w miłym towarzystwie z moim :)

Miłej niedzieli!

11.08.2019 08:41

Dzień dobry!

U mnie też popadało a ja nawet jeszcze nie wstałam laugh czas się zwlec i zrobić śniadanie.

11.08.2019 13:39

Hej :)

Ja jestem jeszcze przed druga zmiana.

Ciacho wyszlo pyszne juz zjedlismy do kawki. Za chwile obiad i w droge.

Justynko szybko zleci Wam te 8 miesięcy. Pamietam jak niedawno pisalas ze za rok wychodzisz za mąż czas leci :)

Agatko ja z moim też tak mam. Czasem zabic to malo ale życia bez siebie nie widzmy :)