Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

14.05.2019 08:38

Ja, jesli mam się bac, to wolę thrillery od horrorów. Nie przemawiaja do mnie zombie i zabójcze laleczki. 

Jolu, swietnie, ze wyniki są dobre :). A pogoda na lody mam nadzieje w końcu się zrobi :)

Gucia, to miałaś bardzo sielsko i romatycznie. Szkoda, ze na koniec przydarzyła się taka prozaiczna gorączka :(

U nas zimno, ale na razie pogodnie.

14.05.2019 09:36

Dzień dobry smiley

U nas zimno 10 stopni i pada deszcz ... I mówią że do końca maja ma być deszczowa pogoda, ale od czerwca już bez deszczu.

Jolu widzę ze byłas w moich stronach, musisz w końcu kiedyś do mnie zawiatać smiley

Miłego wtoreczku 

14.05.2019 09:38

Czesc wam .

Znowu mnie nie było nie wiem ile,  ale czas ciazy I pojawienie sie Kacperka wywrocił mi życie do góry nogami . Jednak dzieci rodzone rok po roku to jakoś idzie a tu spory czas przerwy dał o sobie znać. Ale jest cudowny Oskar zakochany w braciszku . Teraz troche wiecej czasu moze wkońcu bede miala bo w miedzy czasie zachcialo mi sie prawka wiec sie wzielam I zrobilam , choc przy tej szalonej 2 moich czortow nie bylo latwo .

Postaram sie nadrobic co u was . 

Wiele z was ma mnie na fb a tam troche czesciej bywam . 

Pozdawiam was serdecznie. 

14.05.2019 10:11

Hej Karolina :)

Fajnie, ze jesteś. I grartuluję drugiego chłopaczka :) Super, że Oskar nie jest zazdrosny :)

Gratuluje też zrobienia prawa jazdy :)

14.05.2019 10:35

Dzień dobry u mnie od nocy leje i jest zimno tylko 9 stopni :(

Karolinko gratulacje dla ciebie z okazji narodzin drugiego synka i zdania prawka :)

Ja majstruje od rana przy aucie z moim i palę w piecyku bo jest takie zimno :/

14.05.2019 10:38

Bardzo wam dziekuje . W domu armagedon ale powoli to jakos ogarniam 

14.05.2019 18:04

cześć Wam Piękne :)

Basiu, gorączka najwyraźniej wzięła się z nerwów, stawałam bowiem wczoraj przed komisją lekarską... brrr... nie uwierzycie, ale dostałam kat. A i idę do wojska. 

żartowałam :p załapałam się na lekką grupę inwalidzką spowodowaną nieobecnością płuc- mam ich jakiś mały kawałek, w związku z czym lekarze mnie motywowali, żebym sięgnęła po te ulgi biletowe, tańsze przejazdy i możliwość wyjścia z pracy godzinę wcześniej. No dobra, załatwione :) 

A ja dziś byłam w "użiwanim Armanim" ;) i wyhaczyłam piękną tunikę, w dodatku nowiuteńką, z metką od Dorothy Perkins dla mojej kuzynki Anetki (wysłałam jej MMS z pytaniem, czy jej się podoba, podobała się), a sobie kupiłam tylko apaszkę i słodkie bolerko w misie. Modą się trzeba cieszyć :)

Dziewczyny, jeśli macie jakieś pomysły na wykorzystanie "resztkowej" żywności, zapraszam do tego wątku. Każdy pomysł na wagę złota :) jak wiecie, toniemy w śmieciach, nasza planeta błaga o pomoc, a z drugiej strony jest tylu głodujących na świecie... serce pęka. Nie marnujmy zatem żywności, nie wyrzucajmy bezrefleksyjnie na śmietniki. 

https://www.przyslijprzepis.pl/forum/tematy-kulinarne/skrawki-okrawki-ogonki?page=1

14.05.2019 18:27

moje miłe panie, liczę na Waszą opinię!

co myślicie o tej sukience?

https://www.veryvoga.pl/Polkadot-Krotkie-Rekawy-Linia-A-Kolano-Dlugosc-Zabytkowe-Nieformalny-Elegancki-Sukienki-199232533-g232533/?utm_term=232533&utm_size=S&ggsub=pl&ggntk=u&ggcid=325249988847&ggkey=&ggpos=&ggdev=c&ggdevm=&ggplm=&ggtgt=&gclid=EAIaIQobChMIurm_nZvj4AIVxIp3Ch09awr-EAEYASAGEgLzdfD_BwE&currency=PLN

podoba mi się ze zdjęcia, ale odrzuca mnie to 100 % poliestru... nie znoszę elastanu, poliestru.... 

14.05.2019 18:33

Rodzice oglądają Mostowiaków ganiających z tarczami i wymachujących szabelkami, czyli Koronę królów. A potem będzie 1 z 10. Zawsze oglądam, ale ostatnio wkurza mnie poziom zawodników. Ale lubię Tadeusza Sznuka- dżentelmen, prawdziwy gość z klasą :)

14.05.2019 18:52

Witamsmiley

U nas, w końcu upragniony deszcz i nawet ciepło, ale mimo to porozkręcałam grzejniki, i na domu zrobiło się milutko i ciepło.

Witam-Karolina, gratuluję chłopców, ja mam dwie córki-17 i 20 lat, no i oczywiscie prawa jazdy-ja też mam, to super spawa.

Hej guciasmiley, życzę zdrowia.

Miłego, spokojnego wieczorusmiley.

14.05.2019 20:26

Dziękuję Jolu, Tobie także życzę dużo zdrowia, ale przede wszystkim słońca, radości i miłości! :)

będziecie oglądać Eurowizję? mama mnie wzywa do oglądania tej paranoi, dodatkowo mam usmażyć jajecznicę i przynieść ciasteczka z marmoladką oraz chipsy. Oraz zaparzyć herbatę. I ja mam to wszystko zjeść?? jaaaasne. weszłam wczoraj na wagę u lekarza komisyjnego i wyświetliło się "38,3", przeczytałam to tak: "40 koma 4", ale lekarz podbiegł, zajrzał i mówi "ja zapisuję 37 kg"... "ale czemu??" "bo jest połowa dnia, uzupełniała pani płyny, ma pani na sobie ubrania", a potem załamał się, że nie może mi zmierzyć ciśnienia, bo nie ma opaski dla dzieci, a w opasce dla dorosłych moja ręka ginie

jutro jadę do Daniela, dziś był w naszym "kalinowskim" centrum usługowo- handlowym i odbył wizytę u dentysty i fryzjera. A oprócz tego Daniel ma na Kalinie przychodnię (lekarza rodzinnego - kiedyś zachorował i zapisałam go do lekarza mojego taty, wspaniałej pani dr) i lekarza specjalistę (laryngologa). 

14.05.2019 21:01

Hej

A ja po pracy zaliczyłam drzemkę. W sumie w autobusie też coś przysypiałam. Pogoda dalej taka ponura i senna. Dzień w pracy ciężki. Nowa promocja na śniadaniach, zaczynają się wycieczki i jest ruch, szał.

Karola gratuluję zdania prawka. ja jestem w trakcie kursu i mam nadzieję. że niebawem będę kierowcą :) Myślę że Oskar będzie fajnym starszym bratem :)

Elu, może kiedyś uda nam się spotkać, jak będę w twoich stronach. Wczoraj byliśmy ze szwagierką, czas też mieliśmy trochę ograniczony.

Pogoda taka, że mam ochotę na gorące kakao z bitą śmietaną :) Czy ktoś się dołączy ? :)

14.05.2019 21:08
[usunięty]
14.05.2019 21:10

Cześć Karolina, gratuluję synka ;)

U mnie to prawdziwy baby boom w tym roku, prawie cała rodzina w ciąży :D

14.05.2019 21:38

Dobry wieczór. 

Jola , ja się dołączę, chociaż nigdy kakao ze śmietaną nie piłam.