Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

10.05.2019 14:23

U mnie już po pięknym słońcu wyszła burza i leje jak z cebra, kwiatuszki już posadzone. Siedzę w domku bo się ochłodziło.

10.05.2019 18:40

Jolu, juz dawno jesteś po jeździe :) 

U nas w ciagu dnia tyroche pokropiło. Teraz jest ładnie, ale weekend ma byc chłodny. Początek nastepnego tygodnia również. Ale może cos się jeszcze zmieni :)

11.05.2019 06:03

Dzień dobry;) sobota dziś nic nie muszę robić. Mam weekend sama dla siebie. Ugotuje pomidorową posprzątam i  będę odpoczywać. Zrobię lody bakaliowe i  pójdę na siłownię.  Muszę teraz popracować nad  kondycją i  sylwetka. Niedługo mnie czeka wybór najważniejszej  kreacji o której marzy niejedną małą dziewczynką. Już pewnie wiecie o co chodzi;)

W stolicy pochmurno A ja wstaje na kawę i pora zebrać pierwsze pranie.

Miłego dnia!

11.05.2019 07:19

Justyna gratulacjeheartPozdrawiam:)

11.05.2019 07:55

Dziękuję Aniu:) 

Zupę już ugotowałam teraz chyba się zdrzemnę albo pobudze się kawa bo jeszcze nie piłam.. 

Ponuro i pochmurno w stolicy.. wcale jak nie wiosna...

11.05.2019 10:08

A u nas bardzo wiosennie, choc prognoza mówiła co  innego.

Justyna, gratuluję :)

Miłej soboty :)

11.05.2019 12:35

Dzień dobry :)

Justynko gratuluję :) Kiedy ten wymarzony dzień ?

Basiu z wczorajszej jazdy jestem średnio zadowolona.  Instruktorka po 9 godzinach nauki sugeruje mi, że będę musiała dokupić dodatkowe godziny. A ja widzę po sobie, że robię postępy w jeździe. Popełaniam błędy, wolno zmieniam biegi. Mam jeszcze 21 godzin do wyjeżdzenia i do nauki. I przez ten czas dużo może się zmienić.

Pogoda u mnie jak na razie ładna. Zbieramy się z mężem na działkę. Trochę popracujemy na koniec zapalimy grilla :)

11.05.2019 13:16

Jolka narazie godzin nie dokupuj pierwsze wyjezdzij to co masz, bo tylko naciągają i tyle żeby kasę zedrzec z drugiego. A mnie instruktor mówił tak Anitko pięknie jeździsz cały czas mnie chwalił ale godzin pasuje dokupić a ja do niego tak ,, jak pięknie jeżdżę to po co mam dokupywać ,,zatkało go zczerwienial i się zamknął i za 3 razem zdałam . Ty masz jeszcze dużo godzin nauczysz się spokojnie wszystkiego. Ja wyjezdzilam parę godzin po Gorlicach i odrazu wziąl mnie na Krosno bo dobrze jeździłam.

11.05.2019 13:28

Anitko na razie nie mam zamiaru nic dokupywać. Jak wyjeżdzę te 30 godzin i nie będę się czuła jeszcze na siłach aby podjesć do egzaminu to wtedy wykupię dodatkowe. Im na rękę aby kursant dokupił godziny bo to kasa dla nich.

11.05.2019 13:37

Dokładnie tak, ja jak kończyłam jazdy zapisałam się na egzamin zdałam testy i wtedy na egzamin się zapisałam i za 3 razem zdałam :) ja tylko jedną godzinę dokupilam na plac i tyle :)

12.05.2019 00:16

Miłej nocy kochani :) ja jeszcze nie śpię oglądamy tv :) ostatnio chodze późno spać i wcześnie wstaje :) zrobiłam syrop z pędów sosny ;)

12.05.2019 03:55

Przepraszam,że zwracam się po imieniu (wiem,że późno dołączam do rozmowy etc.)ale Jolu nie dokupuj godzin,Anita ma rację,Ty zresztą też. Jak zdawałam prawo jazdy 13lat temu były te same praktyki, póki nie zmieniłam instruktora na takiego, dzięki któremu zdałam za pierwszym razem.

My też późno chadzamy spać ze względu na dodatkową pracę, więc Ci towarzyszymy, ale od razu wszystkim zyczymy dobrej nocki:)

12.05.2019 04:21

Miłej nocy ja jeszcze nie śpię :)

12.05.2019 07:35

Anitko chyba masz bezsenna noc :) O tej porze to ja wstaje jak mam pierwsza zmiane :)

Dzisiaj mam ciut pozniej bo na 9ta.Słoneczko ładnie świeci az chcialo sie wstawac.

Myszu Tobie tez dziękuje za rade.

Milego dnia :)

12.05.2019 08:31

Myszu, doł aczyć mozna w każdej chwili :) Witamy serdecznie :)

Napisz proszę, jak masz na imię, łatwiej nam bedzie się do Ciebie zwracać :) Jeśli oczywiście sobie tego nie będziesz życzyć, to pozostaje nam Twój nick.

Ja w sprawach jazd się nie wyznaje, ale tez mi się wydaje, że masz Jolu jeszcze sporo jazd przed sobą. Pod koniec zdecydujesz czy dla pewności potrzebujesz kolejnych. Życzę, żebys zdała za pierwszym razem, ale to rzadko kiedy się udaje - nawet najlepszym :) Dodatkowe jazdy więc nie wstyd. Byleby proponowane w odpowiednim czasie i bez jakiś włanych interesów instruktora.

U nas ciemno i pada. To dobrze, bo deszczu ciągle malo. Ale mogłoby byc cieplej. mam w końcu wkrótce środek maja.