Co robicie 5

autor: Jolanta KG 05.07.2016 11:25

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

20.02.2019 08:15

Gucia, ode mnie oberwałabyś podwójnie, z powodu oczywistego, oraz takiego, którego się chyba nie spodziewasz ;)

U mnie w domu nikt nie palił, nikt nie pali. Gdy przyszłam do tej pracy kilka lat temu, to była spora grupka, która kilka razy dziennie zjeżdżała na dymka pod biurowiec. teraz została jedna taka osoba. Część już z nami nie pracuje, 2 osoby niestety nie żyją, a reszta pod wpływem tych 2 istnień czym prędzej zmieniła nawyki.

U nas słońca nie ma, ale też nie jest mocno zasnute.

Miłej środy!

20.02.2019 09:30

Dzień dobry smiley

Guciu, Ty coś ściemniasz z tym paleniem. Jeszcze przed chorobą pisałaś o "fajkach", więc nie zaczęłaś palić w szpitalu, paliłaś już przed chorobą. Wydaje mi się, że swoim "wyznaniem" chciałaś wsadzić kij w mrowisko i zobaczyć, jak się będziemy wkurzać. A jeśli faktycznie palisz - to ode mnie też obrywasz.

U nas wczoraj po południu sie zachmurzyło, popadało nawet, ale wieczorem księżyc wychynął na chwilę zza chmur i rzeczywiście był ogromny...

Dziś pochmurno, ale dość ciepło i nie pada, nie wieje. Może być.

Zapraszam Was na dzisiejsze HASŁO i życzę miłego dnia heart

20.02.2019 11:08

Dzień dobry smiley

U nas w nocy i rano popadało, teraz nie pada, ale bardzo mocno wieje.

U mnie w domu nikt nie pali papierosów, a więc Gucia ode mnie również obrywasz wink

Gazetki jeszcze nie mam, ale gratulacje dla wszystkich opublikowanych yes

Miłej środy smiley

20.02.2019 12:33

Hej, hej! 

Ja tym razem z prośbą. Czy dziewczyny, które mają bloga mogą coś mi doradzić? A mianowicie kiedy ktoś wchodzi na mojego bloga z telefonu informacja o ciasteczkach zasłania cały ekran. Zaakceptować informację można dopiero po odwróceniu telefonu poziomo. Nie każdy o tym wie i po prostu rezygnuje z wejścia na stronę. Czy ktoś wie jak to zmniejszyć? Wiem, że należy to zrobić w html, ale jak. Już dwie osoby probowały mi to zrobić i nic z tego...

20.02.2019 13:54

Dzień dobrysmiley!

Dzięki temu, że wieje silny wiatr, wcale nie odczuwa sie tych siedmiu stopni, które mamy na termometrze. Mówią, że zima nie oduści i żeby nie zrzucać kurtek, czepek oraz nie zmieniać opon. Ponoć już się tacy wyrywni zdarzają. Ale to chyba jakiś żarcik wyrywnych, bo wiosny w lutym to u nas raczej nie mawink

Co do palenia, to żadna nowość- wiadomo, że jest wymianiane jako główny czynnik powstawania tak wielu różnych chorób. Tu nie ma alternatywy. Palenie zawsze oznacza późniejsze kłopoty. Szkoda, że palacze często myślą, że u nich niczym takim się nie skończy. I potem zostaje tylko żal po czasie...  

20.02.2019 18:47

Witamsmiley

U nas wieje, pada deszcz, zrobiło się zimno i nieprzyjemnie.

Co do palenia, u nas w domu nikt nie pali i nigdy nie pozwoliłam na palenie w moim domu, na balkonie , proszę bardzo. Nawet teściowa swojego czasu gdy paliła musiała wychodzić, a paliła duuużo, 2 paczki na dzień. Pomogła akumpunktura, jakieś tabletki i guma do żucia. Sama mówi, że widzi różnice, w portwelu, a także w wyglądzie.

A więc Gucia i odemnie masz klapsano.

Joasi nie pomogę, bo nie mam bloga i nie znam się.

Miłego wieczorusmiley.

20.02.2019 19:10

Dobry wieczór.

U nas to samo co u Joli dzieje się za oknem, oprócz deszczu. 

Mimo zimna wybraliśmy się na spacer po lesie i nie chcę straszyć, ale już są kleszcze. Jednego (mam nadzieję ) przyniosłam na włosach do domu.

Psy  zabezpieczone obrożami przeciw kleszczom , jak tak dalej pójdzie, ja też będę chyba musiała sobie kupić.wink

U mnie nikt nie pali. Paliła teściowa, ale jak straciła głos i 2 miesiące nie mówiła to chęć na papierosa przeszła , jak ręką odjął.

Jolu, ja też pomyślałam o stronie finasowej oprócz zdrowotnej. Papierosy są strasznie drogie.

Mi byłoby żal puszczać z dymem ciężko zarobione pieniądze i do tego - przepraszam - śmierdzieć papierosami.

Jolu, no tak przecież Ty jesteś bratową. Maks to brat Twojego męża? dobrze pamiętam ? 

Słaba jestem w określaniu koligacji rodzinnych.

20.02.2019 19:48

cześć wszystkim :)

nazbierałam od Was jak dziad w torbę! :D 

Basiu, no weź powiedz.;.. co to za drugi powód :)

Reniu, ależ skąd! tym razem nie wsadzam kija w mrowisko, napisałam, że "rozpaliłam" się w szpitalu, a okazjonalnie popalałam, nie, nie nałogowo wcześniej, dużo dużo wcześniej. :) Ot tak, bo wszyscy palą, dla towarzystwa. Popalałam okazjonalnie. Mój tata jest mistrzem, zapytali go wieku 9 lat, czy pali, a on odparł beztrosko "nie, już rzuciłem" :D

a my dziś byliśmy na "Asteriksie i Obeliksie", ja się wyśmiałam, Daniel ziewał i coraz sprawdzał zegarek. Dookoła nas dzieciarnia z pocornem i batonikami, całe kino pełne... zapomniałam, że u nas trwają ciągle ferie. Obok mnie siedział maluch, który śmiał się tak donośnie i tak wesoło, że ja sama rechotałam, bo mnie zarażał :D a Daniel popatrywał i dogadywał "oj, dziecko, dziecko"

20.02.2019 20:14

Hej

Gucia ja ciebie nie będę biła, jesteś dorosła, wiesz co robisz, tylko pamiętaj że życie masz tylko jedno.

U nas mocno wieje, pewnie też jakiś deszcz przywieje, a wczoraj było tak ładnie. Oglądałam wczoraj ogródek i już cebulowe kwiaty wychylają główki z ziemi, trochę ciepłych dni i przyroda ruszy, na mirabelce już w pączkach widać bielejące kwiaty (rośnie przy południowej ścianie).

Asiu zaraz napiszę na priv

Miłego wieczoru :) 

20.02.2019 21:26

Dobry wieczór :)

Ja tylko na chwilę. Wczoraj źle spałam, przez ból gardła to i z rana było ciężko się pozbierać. Na razie walczę domowymi sposobami  i specyfikami z apteki,ale obawiam się, że będę musiała wybrać się do lekarza :/

Atusia, Maks jest bratem mojego męża zgadza się. Więc ja nie jestem dla niego ciotką, tylko bratową :D

I cóż za chwilę znowu czas szykować się do spania aby rano wstać. Byle do weekendu :)

Dobranoc :)

20.02.2019 22:58

Dobry wieczór :) 

U mnie też dzisiaj było bardzo zimno. Byłam z synkiem na spacerze i tak zmarzlam, że załowalam że wogole wyszliśmy z domu.

Co do palenia to niestety mój mąż pali:( i nie zapowiada się że kiedyś rzuci. .. ale ja również tak jak Jola nie pozwoliłabym na palenie w domu. Zawsze wychodzi na zewnątrz i jesli mamy gości palaczy to oni również wychodzą z domu. 

Jolu mam nadzieję że dzisiaj nie będziesz miała kłopotów ze snem.

Miłej nocki :)