Kuzynka powiedziała mi kiedyś, że znalazła zioła na odchudzanie, przez które straciła już 2 kg. Nie mogłam uwierzyć i jej nie słuchałam. Bo ile można słuchać o tych wspaniałych środkach, po których się bezproblemowo chudnie? Wiadomo, że to kłamstwa reklamowe.  

Jednak gdy zobaczyłam kuzynkę 2 miesiące poźniej, bylam w wielkim szoku. Schudła aż 10 kg w zaledwie 2 miesiące! Nie ćwiczyła ani nie stosowała diety. Jadła jak zawsze i prowadziła siedzący tryb  życia. Jedyne co zmieniła, to ostatni posiłek jadła o godzinie 18. Ale stosowała zioła na odchudzanie.

Postanowiłam wypróbować tą fantastyczną metodę.

Zioła na odchudzanie

Mięta pieprzowa, rumianek, owoc kopru włoskiego i majeranek. Żeby zrobić odchudzającą mieszankę, bierze się po 1 łyżce stołowej tych ziół, miesza razem, a następnie przygotowuje napary. 1 łyżka stołowa zaparzona w kubku i pita po głównych posilkach (śniadaniu, obiedzie i kolacji).

Wszystkie te zioła na odchudzanie można dostać w dowolnym w sklepie zielarskim. Są one dobre w smaku. Czuć miętę.

Zioła odchudzające

Stosuję ten sposób już dwa tygodnie i schudłam aż 4,5 kg. Poprawiła mi się przemiana materii i mam dużo mniejszy apetyt. Wcześniej kochałam czekoladę. Potrafiłam zjeść całą tabliczkę na raz. Jednak teraz czekolada jest dla mnie obojętna. Może w końcu wrócę do wagi sprzed ciąży :)

Polecam każdemu, kto chce schudnąć!

Spróbowałam na sobie. Zioła na odchudzanie faktycznie działają!