Oto aktualny regulamin zabawy Każdy wybiera swojego bohatera od 16 do 31 stycznia 2021 :

1. W zabawie może wziąć udział każdy, kto jest zarejestrowany na stronie przyslijprzepis.pl

2. Aby wziąć udział w zabawie, należy przetestować wybrany przepis (lub kilka przepisów) wybranego przez siebie bohatera, zrobić zdjęcie wykonanej przez siebie potrawy i dołączyć je do przepisu oraz napisać komentarz z opinią o przepisie. Test należy zgłosić we właściwym wątku TUTAJ, podając nazwę potrawy i link do przepisu.

3. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu należy zawrzeć swoją ocenę dania, opisać wprowadzone podczas testowania zmiany i ew. pomysły na większe modyfikacje. Komentarze powinny być rzeczowe, bez przemycanych złośliwości. Jeśli przepis zasługuje na krytykę, należy ją sformułować z kulturą. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem.

4. Zgłaszać można tylko przepisy przetestowane w trakcie trwania zabawy, nie można zgłosić przepisu testowanego przez siebie wcześniej.

5. Koordynatorem zabawy jest rena123 i do niej należy wszelkie pytania, uwagi lub problemy, jakie wynikną w trakcie testowania.