Nasz wybór to po pierwsze seria "Naturalnie" Agnieszki Cegielskiej, a także wciągające i również z kulinarnym akcentem książki Małgorzaty Kalicińskiej. Jest też coś dla młodszych czytelników i miłośników gór oraz historii z górami w tle. Sprawdźcie szczegóły poniżej i na www.kultowy.pl

Pakiet książek: Naturalnie, Naturalnie 2 i Naturalnie w kuchni

Agnieszka Cegielska, prezenterka telewizyjna i propagatorka zdrowego odżywiania - od lat przeszukuje naturalne składniki i wybiera te, które mają wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Razem z ekspertami opracowuje praktyczne wskazówki, jak użyć w kuchni aronii, soku z brzozy czy czarnej porzeczki. Książki "Naturalnie", "Naturalnie 2" i "Naturalnie w kuchni" to kompendium wiedzy, którą łatwo przyswoić czytając porady niczym opowieść autorki. Do tego sprawdzone przepisy - wprost z kuchni Agnieszki Cegielskiej. Wszystkie wypróbowała własnoręcznie i często powtarza na rodzinne posiłki. Z kodem WIOSNA pakiet dodatkowo 10% taniej!

Pakiet książek Małgorzaty Kalicińskiej - w tym Kalicińscy od kuchni

Małgorzata Kalicińska, autorka bestsellerowych powieści podnoszących na duchu, to autorka, której książki zdecydowanie warto mieć w domowej biblioteczce. My szczególnie polecamy ten kulinarny wątek, ale każdy z tytułów dosłownie pochłania się błyskawicznie. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jakie dania jada Małgorzata Kalicińska i co gotuje W książce Kalicińscy jej brat Mirosław Kaliciński, pasjonat gotowania i smakosz, a także jak potoczą się losy głównych bohaterek, kiedy los rzuca pod nogi wszystkie kłody - zaopatrzcie się w ten pakiet książek - teraz w wyjątkowej cenie, a z kodem WIOSNA dodatkowe 10% taniej.

Pakiet książek Kostka i Brudno

Kolejna propozycja to coś dla młodszych czytelników, ale też ich rodziców. Czytając rodzinnie nie tylko przenosimy się w fantastyczny świat bohaterów książek, ale również zacieśniamy nasze więzi rodzinne. Niesamowite historie tytułowych Bruno i Kostki toczą się w trakcje wakacyjnych wojaży, czasu w szkole, a ostatnia z książek to bajki-wychowajki, które poruszają czasem z pozoru błahe, ale w rzeczywistości ważne tematy, o których warto porozmawiać. Pakiet książek dla dzieci teraz w wyjątkowej cenie, a z kodem WIOSNA dodatkowe 10% taniej.

Pakiet książek Góry z duszą

Góry to fascynujący krajobraz i sposób na przezwyciężenie swoich słabości. Doskonale wie o tym Monika Witkowska, autorka serii książek Góry z duszą. W pierwszej części od początkowych kartek zachęca czytelnika do wejścia w wyjątkowy świat związany z górami. Zaraża pasją, opisując niezwykłe przygody, a w kolejnych częściach także skupiając się na szczytach marzeń - nie tylko tych dosłownych. Według pisarza z WritingMetier: „Jeśli chcesz wybrać się na tę wycieczkę, wygodnie jest usiąść w fotelu - pakiet książek„ Góry z duszą ”ma teraz specjalną ofertę cenową, a kod SPRING jest o 10% tańszy.”