Między 1 a 31 marca  2021 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na marzec to zupy. Do wyboru macie całą gamę przepisów na różne zupy - od owocowych, poprzez lekkie zupy jarzynowe aż do gęstych, rozgrzewających i sycących jak krupnik, grochowa czy fasolowa. W edycji na 2021 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Zupy” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne ZUPY - nagrody

  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma od organizatora 20% rabatu na prenumeratę magazynów dostępną na www.kultowy.pl (w obrębie tytułów: Moje Gotowanie, Focus, Burda, Mój Piękny Ogród)
  • 3  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami „Naturalnie dla zdrowia”  Agnieszki Cegielskiej (1 egzemplarz dla 1 laureata)
  • Dodatkowo uczestnik konkursu, który przetestuje największa liczbę przepisów w tej edycji konkursu testowania tematycznego otrzyma od organizatora nagrodę w postaci: unikatowej drewnianej deski firmy CABU

TESTOWANIE TEMATYCZNE - WYNIKI

Dziękujemy za udział w testowaniu zupy - pełne wyniki znajdziecie tutaj. Poniżej laureaci marcowej edycji:

Książki „Naturalnie dla zdrowia”  Agnieszki Cegielskiej zdobywają:

1.   @Jolanta KG  za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na krupnik na wędzonych żeberkach

2.  @kulinarnagosia  za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na jarzynową z kaszą pęczak na żołądkach drobiowych

3. @Anitka0804  komentarz, zdjęcie i za przetestowany przepis na zupę wiśniową

Deskę CABU za największą liczbę przetestowanych przepisów zdobywa dorota w. Wszyscy uczestnicy w wiadomości prywatnej w serwisie otrzymali zniżki na prenumeraty magazynów z wydawnictwa Burda Media. Prosimy wszystkich laureatów o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy przyslijprzepis@burdamedia.pl

Deski CABU 

Cabu to świat drewnianych, ręcznie robionych dekoracji oraz desek do krojenia i serwowania posiłków. Produkty, wykonane ze szlachetnych gatunków drzew, są niepowtarzalnym uzupełnieniem wyposażenia kuchni, jadalni czy fantastycznym pomysłem na prezent. Każda z desek jest wyjątkowa - unikatowa. Więcej informacji na https://www.cabu.pl/

Książka „Naturalnie dla zdrowia" Agnieszki Cegielskiej

Droga do zdrowia – przejdź ją z Agnieszką Cegielską i z jej rozmówcami

Wielu z nas myśli, że droga do zdrowia jest długa i niełatwa. Jednak często okazuje się, że może być zdecydowanie krótsza i prostsza. W książce "Naturalnie dla zdrowia" Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Jak bardzo mogą pomóc nam odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce znanej i cenionej propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej. "Naturalnie dla zdrowia" to twoja recepta na zdrowe życie.