Między 1 a 30 kwietnia 2022 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na kwiecień to wiosenne przepisy. Możecie wybrać dowolne przepisy z serwisu, jednak zachęcamy szczególnie do wypróbowania receptur na dania wielkanocne, a także na potrawy typowo wiosenne. W edycji na 2022 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Wiosenne testowanie” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Wiosenne testowanie - nagrody

Spośród prawidłowo wykonanych zadań konkursowych komisja konkursowa wyłoni 3 laureatów, biorąc pod uwagę w szczególności następujące kryteria: oryginalność, ciekawość, poprawność merytoryczną i stylistyczną przesłanej pracy konkursowej, czyli testu przepisu. Do zdobycia 3 x książka „Z różnych stron świata. Książka zwycięzcy programu MasterChef” autorstwa Macieja Regulskiego (1 książka dla 1 laureata).

WYNIKI:

Książki "Z różnych stron świata" otrzymują:

 

Laureatów prosimy o przesłanie aktualnych danych do wysyłki nagrody na adres mailowy: przyslijprzepis@burdamedia.pl 

Pełna smaków książka Macieja Regulskiego, laureata wyjątkowej, jubileuszowej edycji programu MasterChef Polska. To prawdziwa skarbnica pyszności. Spotkanie we dwoje, rodzinna kolacja wigilijna, obiad w azjatyckim stylu, a może impreza dla przyjaciół z hiszpańskimi przysmakami? W każdym rozdziale znajdziesz przepisy z różnych zakątków świata – od dań klasycznych po autorskie wariacje z nutą szaleństwa. "Z różnych stron świata" zachwyca i inspiruje. Nie tylko zachęca do przygotowania skomponowanych przez autora dań, ale też skłania do stworzenia czegoś nowego.