Między 1 a 30 kwietnia 2021 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na kwiecień to wiosenne przepisy. Możecie wybrać dowolne przepisy z serwisu, jednak zachęcamy szczególnie do wypróbowania receptur na dania wielkanocne, a także na potrawy typowo wiosenne. W edycji na 2021 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Wiosenne testowanie” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Wiosenne testowanie - nagrody

  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma od organizatora 20% rabatu na prenumeratę magazynów dostępną na www.kultowy.pl (w obrębie tytułów: Moje Gotowanie, Focus, Burda, Mój Piękny Ogród)
  • 3  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami „Dziewczyny z wypiekami na cztery pory roku”  Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat (1 egzemplarz dla 1 laureata)
  • Dodatkowo uczestnik konkursu, który przetestuje największa liczbę przepisów w tej edycji konkursu testowania tematycznego otrzyma od organizatora nagrodę w postaci: unikatowej drewnianej deski firmy CABU

TESTOWANIE TEMATYCZNE - WYNIKI

Dziękujemy za udział w testowaniu wiosennym przyslijprzepis.pl - pełne wyniki znajdziecie tutaj. Poniżej laureaci kwietniowej edycji:

Książki „Dziewczyny z wypiekami na cztery pory roku”  Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat  zdobywają:

1.    @ewoola  za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na Jagodowy sernik na zimno bez laktozy

2.  @agata28   za komentarz, zdjęcie i przetestowany przepis na Placki z jabłkiem na kefirze

3.   @rena123 komentarz, zdjęcie i za przetestowany przepis na  Kotlety Schabowe Moczone w Mleku i Cebuli

Deskę CABU za największą liczbę przetestowanych przepisów zdobywa Jola1977-1977. Wszyscy uczestnicy w wiadomości prywatnej w serwisie otrzymali zniżki na prenumeraty magazynów z wydawnictwa Burda Media. Prosimy wszystkich laureatów o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy przyslijprzepis@burdamedia.pl

Deski CABU 

Cabu to świat drewnianych, ręcznie robionych dekoracji oraz desek do krojenia i serwowania posiłków. Produkty, wykonane ze szlachetnych gatunków drzew, są niepowtarzalnym uzupełnieniem wyposażenia kuchni, jadalni czy fantastycznym pomysłem na prezent. Każda z desek jest wyjątkowa - unikatowa. Więcej informacji na https://www.cabu.pl/

Książka „Dziewczyny z wypiekami na cztery pory roku”  Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat 

"La dolce vita" – słodkie życie, pełne wyrafinowanych smaków, chce mieć każdy z nas. Kolejna odsłona cukierniczych cudów autorstwa Agaty Stankiewicz i Małgorzaty Nagat otwiera nam ich świat. Mamy tu inspirowane włoską radością życia panna cottę i „Ferrero Rocher”, mamy lekkie, rozpływające się w ustach, przenoszące nas do Hiszpanii serniczki o smaku pinacolady, i wreszcie – mamy też przepisy dzięki którym znowu, jak w dzieciństwie, trafiamy do babcinej kuchni – polskie pączki, szarlotkę czy faworki.

Autorki – Agata prowadząca popularny kanał Sugarlady oraz Małgorzata właścicielka pracowni cukierniczej „Candy Gold” – żonglują pomysłami i recepturami, które poznały podczas licznych podróży po świecie. Każdy z przepisów, jakie nam prezentują, to mieszanka bogatego doświadczenia pasjonatki cukiernictwa, autorskiej fantazji i profesjonalnych zasad pieczenia.

Opinie czytelników i czytelniczek, którzy mają już w domu pierwszą książkę autorstwa Dziewczyn z Wypiekami, potwierdzają, że w kuchennej biblioteczce na pewno warto mieć także tę pozycję.