Między 1 a 15 grudnia 2021 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na te dwa tygodnie grudnia to przepisy, które wśród składników mają coś czerwonego – czerwony owoc, warzywo, czerwone wino, galaretkę, czy czerwoną przyprawę. W edycji na 2021 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Danie na rozgrzanie” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Kolory w kuchni - czerwony. Nagrody:

  • 2  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami "Jak zawsze w grudniu" Emily Stone od wyd. Słowne (1 egzemplarz dla 1 laureata)
  • Dodatkowo 3 uczestników konkursu, którzy łącznie przetestują największa liczbę przepisów w trzech edycjach konkursu testowania tematycznego (tj. grudzień – kuchnia w kolorze czerwonym, grudzień – świąteczne testowanie, styczeń – kuchnia w kolorze żółty) otrzyma od organizatora nagrodę w postaci zestawu kosmetyków  (1 zestaw dla 1 laureata).

WYNIKI:

Książki "Jak zawsze w grudniu" Emily Stone od wyd. Słowne zdobywają:

Gratulujemy! Laureatów prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy przyslijprzepis@burdamedia.pl. 

Zestaw AA Aloes krem dzienno-nocny + płyn micelarny

Aloes to nie tylko piękna roślina, ale też baza na pyszny sok i oczywiście składnik kosmetyków do pielęgnacji. Marka AA opracowała multinawilżający program pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry odwodnionej, suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień, dzięki zawartości 100% aloe vera extract. ALOES – docenisz jego kojące właściwości, szczególnie jeśli Twoja skóra jest podrażniona, zaczerwieniona, wrażliwa czy skłonna do alergii. Poczuj efekt intensywnej regeneracji naskórka i zyskaj długotrwałe nawilżenie. W skład zestawu wchodzą: krem regenerująco-wzmacniający, sorbet nawilżająco-kojący i tonik.

"Jak zawsze w grudniu" Emily Stone od wyd. Słowne

Iście świąteczna, grudniowa i zimowa powieść. Jeśli podobały ci się "Jeden dzień", "Zanim się pojawiłeś" i hitowy film "Last Christmas", to książka idealna dla Ciebie. Josie Morgan nigdy nie czeka na grudzień. Miesiąc ten zawsze jej przypomina o życiu, które utraciła dwadzieścia lat temu. A kiedy tylko słyszy w radiu świąteczną piosenkę, z marszu je wyłącza. Ma ochotę zrywać kolorowe łańcuchy, którymi jej współlokatorka upiera się dekorować mieszkanie. I co roku wysyła list, który wie, że nigdy nie zostanie przeczytany. Max Carter nie spodziewał się, że kilka dni przed Bożym Narodzeniem utknie w Londynie. Nie spodziewał się, że tak trudno będzie mu się pożegnać z kobietą, którą ledwie zna. Z drugiej jednak strony nie spodziewał się, że się zakocha. W tym jednak roku, kiedy grudniowy list Josie prowadzi ją do Maxa, przypadkowe spotkanie zmieni życie obojga w doprawdy niezwykły sposób. A ich historia dopiero się zaczyna… Z Londynu na Manhattan, z Edynburga na angielską wieś, "Always, in December" to romantyczna podróż, której nie da się zapomnieć.