Między 1 a 30 września 2021 przygotuj dowolną liczbę potraw według przepisu z serwisu przyslijprzepis.pl, zamieść zdjęcie i dodaj komentarz pod testowanym przepisem. Temat testowania na wrzesień to jesienne owoce. Możecie wybrać dowolne przepisy z serwisu, pod warunkiem, że znajdą się  w nich wybrane owoce - minimum jeden ze składników, ale zachęcamy do wyszukiwania ciekawych połączeń. Nasze jesienne owoce to: pigwa, pigwowiec, jabłka, gruszki, śliwki, jarzębina, winogrona i figi. W edycji na 2021 wprowadziliśmy konkurs towarzyszący zabawie. Szczegółowy regulamin tutaj, a opis również poniżej.

Zabawa i konkurs Testowanie tematyczne przepisów polega na testowaniu wybranych przepisów zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Każda testowana potrawa musi być wykonana według przepisu, ale dopuszcza się niewielkie odstępstwa według pomysłu osoby testującej. W komentarzu do przepisu należy zawrzeć swoje uwagi, ewentualnie wprowadzone przez siebie zmiany lub propozycje zmian i dołączyć estetyczne zdjęcie wykonanej potrawy. Można polecić przepis innym użytkownikom, wciskając zielony przycisk „UGOTOWANE POLECAM” pod przepisem. W tym wątku należy zgłosić test podając autora, nazwę potrawy i link do przepisu.

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. Wybrać dowolny przepis zamieszczony na PP, który mieści się w kategorii „Jesienne owoce” i wykonać potrawę według tego przepisu.
2. Zrobić zdjęcie wykonanej potrawy i zamieścić je pod przepisem - korzystając z funkcji Zdjęcia dania dodane przez innych użytkowników 

3. Pod przepisem dodać autorski, kreatywny komentarz zawierający opinię o potrawie, jej przygotowaniu, proponowanych modyfikacjach.
4. Zgłosić test w tym wątku podając autora i tytuł oraz aktywny link do przepisu.

Konkurs Testowanie Tematyczne Jesienne Owoce - nagrody

  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma od organizatora 20% rabatu na prenumeratę magazynów dostępną na www.kultowy.pl (w obrębie tytułów: Moje Gotowanie, Focus, Burda, Mój Piękny Ogród)
  • 3  najbardziej kreatywne zgłoszenia testów (oceniamy zgłoszenie testu, kreatywność autorskiego komentarza) nagrodzimy książkami „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich” Jan i Aneta Kuroniowie (1 egzemplarz dla 1 laureata)
  • Dodatkowo 3 uczestników konkursu, którzy łącznie przetestują największa liczbę przepisów w trzech edycjach konkursu testowania tematycznego (tj. wrzesień, październik, listopad) otrzyma od organizatora nagrodę w postaci unikatowej drewnianej deski firmy Topolove (1 deska dla 1 laureata).

WYNIKI:

Książki "Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich" zdobywają: 

Laureatów prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na adres mailowy: przyslijprzepis@burdamedia.pl 

Topolove - ręcznie wytworzone produkty z najwyższej jakości drewna pochodzącego z najróżniejszych zakątków świata. Oryginalność każdego z nich wynika z naturalnie perfekcyjnej niedoskonałości. Specjalnie dla Czytelników przyslijprzepis.pl wybrane zostaną 3 unikatowe, piękne drewniane deski do kuchni lub jadalni.

„Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich” Jan i Aneta Kuroniowie

Aneta i Jan Kuroniowe to autorzy książki „Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich”. 

Smaczna oraz mądra kuchnia Anety i Jaśka Kuroniów to kuchnia dla każdego. Wydawać by się mogło, że decydując się na napisanie tej książki, autorzy postawili przed sobą niełatwe zadanie. Co zrobić, gdy przy jednym stole spotykają się osoby o całkowicie odmiennych preferencjach kulinarnych? W przypadku Anety i Jaśka - żona weganka i uwielbiający mięso mąż. Jak się jednak okazuje, w kuchni nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki kulinarnemu doświadczeniu oraz wiedzy, którą wynieśli nie tylko z najlepszych szkół, ale też z rodzinnych domów, Aneta i Jasiek udowadniają, że można prowadzić kuchnię, w której każdy znajdzie swoje ulubione potrawy. Przy jednym stole to 100 autorskich przepisów na przepyszne dania, w tym wiele w dwóch odsłonach – wege i z mięsem, np. frittata z wędzonym boczkiem lub w wersji wegańskiej ze szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi i boczniakiem; smalec na słoninie z dodatkiem jabłka lub w roślinnej wersji z fasoli; burger w klasycznej odsłonie z wołowiny albo w nowoczesnej wersji – z grzybów i brązowego ryżu. Ponadto w książce znajdziesz pomysły na dania, które pozwolą wykorzystać każdy składnik, bo kuchnia w duchu zero waste to konik Jaśka, a także wiele kulinarnych, praktycznych tipów. Dla każdego coś smacznego!