Od niemalże 10 lat organizatorzy akcji Szaleństwo Zakupów zbierają zniżki z ulubionych sklepów, organizują spotkania o trendach nie tylko w modzie i urodzie ale także o waszych aspiracjach i potrzebach. Tak będzie także w tym roku. Jesienna odsłona akcji Szaleństwo Zakupów startuje 21 września i potrwa do 27.09. Wielbiciele mody  będą mogli skorzystać  z porad stylistów, a także uczestniczyć w warsztatach zdobienia ubrań. 24.09  rozpoczyna się akcja rabatowa. Czytelnicy Elle, Glamour i Elle Man będą mogli skorzystać z kuponów rabatowych na terenie galerii handlowych. Wszystkie zniżki będą dostępne także na szalenstwozakupow.pl w zakładce kupony rabatowe.

Szaleństwo zakupów - rabaty na wyposażenie kuchni i jadalni

Wyjątkowy tydzień z akcją Szaleństwo Zakupów Jesień 2020 to najlepsza okazja, aby wybrać gustowny prezent dla najbliższych, wyposażyć nową kuchnię czy uzupełnić elementy w naszej kuchni lub jadalni. Specjalne oferty rabatowe takich marek jak Rosenthal, Duka, Kare czy Miloo Home to moc dla wielbicieli praktycznych i ładnych przedmiotów związanych z kulinariami. Szczegóły rabatów w poszczególnych ofertach poniżej:

Szaleństwo Zakupów - Westfield Arkadia

Odwiedźcie strefę Szaleństwa Zakupów w Westfield Arkadia w dniach 21–26 września i sprawdźcie, jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy! W czasie kilkudniowego eventu będziecie mogli zobaczyć premierową projekcję dokumentalnego filmu "25 lat ELLE”, uczestniczyć w rozmowach z gośćmi ze świata kultury i mody, odebrać wyjątkowy prezent za zakupy. Tak będzie wyglądać największe wydarzenie zakupowe w Warszawie! Sprawdźcie >>>> harmonogram wydarzeń.

Szaleństwo Zakupów - Wroclavia

Zapraszamy od 21 do 26 września do strefy Szaleństwa Zakupów we Wroclavii, gdzie przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje. Wśród nich warsztaty z szycia i personalizacji ubrań, szalone instalacje 3D, na których tle zrobicie wyjątkowe zdjęcia, spotkanie z naszymi stylistami, prezenty za zakupy, a wszystko w duchu pozytywnych emocji, zabawy modą i najgorętszych trendów. Właśnie tak zapowiada się zakupowe szaleństwo we Wrocławiu! Sprawdźcie >>>> harmonogram wydarzeń.