W atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, możemy po raz pierwszy spotkać się w większym gronie. Zasady są proste! Zapraszamy Was do siedziby redakcji Przyślij Przepis Burda Media Polska na Marynarską 15 w Warszawie. Wasze zadanie to przygotowanie swojego popisowego świątecznego dania. Jeśli robisz najlepszą sałatkę jarzynową, makowiec, śledzie pod pierzynką, paszteciki z grzybami czy inne danie, przyjdź i pochwal się! Uwaga techniczna – na miejscu będzie możliwość podgrzania potraw jedynie w kuchenkach mikrofalowych.

Dla uczestników wydarzenia przewidywane są okazjonalne zestawy upominkowe. Relacja z wydarzenia ukaże się na łamach magazynu i serwisu Przyslijprzepis.pl.

Dodatkowo w trakcie rodzinnego świątecznego spotkania Przyślij Przepis będziecie mieli okazję zajrzeć za kulisy pracy redakcji i spotkać się z redaktorkami naczelnymi magazynu i serwisu internetowego. Razem udekorujemy pierniczki, stworzymy ozdoby świąteczne i wspólnie ubierzemy choinkę. Punktem kulminacyjnym będzie degustacja Waszych świątecznych potraw. Zabierzcie rodzinkę, dzieci i przyjaciół – spędźmy ten dzień razem!

Gościem specjalnym będzie Tomasz Jakubiak, prowadzący program „Sztuka mięsa” w Food Network Polska, który wspólnie z Redaktor Naczelną Przyślij Przepis Anettą Sokołowską spośród Waszych dań wybiorą te najciekawsze i najsmaczniejsze. Na zwycięzców czekają super nagrody. 

Uwaga - ilość miejsc ograniczona! Wydarzenia odbędzie się w godzinach 12-16. Dojazd na koszt własny. Zapisy przez formularz rejestracyjny na dole strony.

Rodzinne świąteczne spotkanie Przyślij Przepis wspierają:

  • Cedrob
  • Duda
  • Kraina Kraka
  • Piekarnie Cukiernie Putka
  • Hortex
  • Dr. Oetker Polska