Smakowite dania w 25 minut i za nie więcej niż 25 zł  Anna Starmach- Pyszne 25  

167 kartek , 70 przepisów , miejsce na notatki

Anna Starmach, jurorka MasterChefa i absolwentka prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu, udowadnia, że szybko i tanio można wyczarować wspaniałe potrawy. I mało tego, nie trzeba być mistrzem kuchni, by tego dokonać.

Pyszne 25 to książka dla osób lubiących gotować ale nie lubiących spędzać pół dnia w kuchni. Faktycznie w 25 minut wyczarujemy smaczne kolorowe dania. Wiele przepisów z tej książki widziałam w programie TVN Style  pod tym samym tytułem. Kilka odcinków przegapiłam wiec z przyjemnością poczytałam i wypróbowałam przepisy. Podobają mi się pierwsze strony gdzie mamy przekrój w postaci małych fotek prezentowanych w książce przepisów. Patrzymy i szukamy na co mamy ochotę bez wertowania kolejny                                                          

Książka podzielona jest na działy -"Na Słono" -"Na słodko", "Niezbędnik". Przepisy prezentowane w książce są proste w wykonaniu z prostych dostępnych na naszym rynku produktów. Książka bardzo ładnie wydana ładne zdjęcia do każdej potrawy - tak lubię. Jestem wzrokowcem i lubię wiedzieć co ma wyjść z danego przepisu. 

 

Fajne jest też to, że każdy przepis poprzedzony jest kilkoma zdaniami o daniu . Lubię książki kucharskie, ale nie każde są ładnie wydane nie każde mają fajne smaczne przepisy, warte wypróbowania.

Książka przypadła mi do gustu, mojemu mężowi też. Kiedy poszłam zaparzyć sobie kawkę mąż przechwycił książkę i powybierał to na co ma ochotę. Teraz wiem co gotować przez najbliższy tydzień.

Powiem tak program troszkę mnie denerwował - po kilku odcinach przyzyczaiłam się do Pani Anny - polubiłam ją - książka jest bardzo przyjemna.

Polecam warto ją kupić - Pyszne 25 wspaniale nadaje się też na prezent.

Wydawnictwo

    wydawnictwo