Jedzenie to nie tylko danie, ale cała jego otoczka. Przygotowanie i celebrowanie posiłku składa się na prawdziwą ucztę nie tylko dla oczu, ale i dla zmysłów. Czasem chcemy przygotować specjalne wydarzenie dla kogoś bliskiego, romantyczną kolację, w końcu słynne powiedzenie brzmi „przez żołądek do serca”, ale nie wiemy jak to zrobić.

Jak zabrać się za organizację takiej uczty? Na co zwrócić uwagę? Jakie danie przyrządzić, by osiągnąć zamierzony efekt, ale nie spędzić całego dnia w kuchni? Jak przygotować „scenerię” dla naszej kolacji i stworzyć odpowiednią atmosferę, aby spotkanie się udało?

MissNo będzie naszą przewodniczką w świecie romantycznych spotkań przy talerzu i kolacji dla dwojga. Podzieli się z swoimi pomysłami na ekscytujący wieczór. Krok po kroku pokaże, na co zwrócić uwagę, by osiągnąć sukces. Nie zabraknie rad dotyczących zaplanowania i przygotowania kolacji w na różne sposóby, w różnym stylu.

Mamy nadzieję, że ten cykl zainspiruje Was i sprawi, że długie jesienno-zimowe wieczory spędzicie w romantycznej atmosferze!

Zobacz też pomysły na jadalny prezent na Walentynki