Bardzo często okazuje się, że radzimy sobie ze stresem tylko pozornie. Coraz szybsze tempo dnia codziennego w pracy, na uczelni tworzy napięcie w całym naszym organizmie. Często przekłada się na życie rodzinne i powoduje potrzebę rozładowania.

Jeżeli przez dłuższy czas obserwujemy u siebie problemy z zasypianiem, często budzimy się w nocy lub śpimy w sposób nieefektywny - to oznaka, że coś wywołuje w nas niepokój i dysharmonię psychiczną. To z kolei wpływa na naszą pamięć i koncentrację - czujemy się przemęczeni i trudno nam się skupić na pracy. W zaawansowanych przypadkach powinniśmy udać się do lekarza. Jednak zawsze warto rozpocząć od profilaktyki, która nie zaszkodzi, a z pewnością może pomóc. W walce ze stresem szczególnie polecana jest terapia ziołowa. Zioła takie jak melisa czy waleriana  wykazują działanie uspokajające i działają tonizująco na układ nerwowy, dlatego wskazane jest ich stosowanie w wyjątkowych sytuacjach życiowych (ślub, przeprowadzka, nowa praca itp.). Naturalne zioła nie szkodzą zdrowiu oraz nie rozleniwiają organizmu do budowania samodzielnej odporności na stres. Wiedziała o tym znana z wysokiej jakości produktów firma Reutter, która wprowadziła do aptek i sklepów zielarsko-medycznych wspomagające uspokojenie Cukierki Walerianowe.

Złap błogi spokój!

Nie denerwuj się, lepiej sięgnij po cukierka. Ale nie takiego zwykłego z sokiem, tylko bez syntetyków z wysokiej jakości ekstraktem waleriany i olejkiem lawendy renomowanej firmy Reutter. Ekstrakt waleriany w połączeniu z olejkiem lawendy wspomaga wyciszyć oraz odprężyć organizm i jest korzystny dla lepszego samopoczucia. Firma Reutter stosuje wyselekcjonowane wysokiej jakości składniki, dlatego ma wielokrotnie wyróżnione ziołowe cukierki z prawdziwymi ekstraktami roślin, np.: sukcesywnie Produktem Roku 2006-2017 zostały Cukierki Szałwiowe z ekstraktem i olejkiem szałwiowym-Reutter, Cukierki Głogowe-Reutter jako jedyne na rynku z pośród cukierków głogowych wyróżnione zostały przez zrzeszającą wybitnych specjalistów Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. To tylko przykłady wspaniałych, prawdziwych Reuttera ziołowych cukierków dostępnych w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych. Płacisz? Zaufaj jakości! Reutter to niemiecka solidność, lata doświadczenia (ponad 100 lat), tradycji i mistrzostwo cukierków z zawartością cenionych, naturalnych i wysokiej jakości wyciągów roślin, czyli ekstraktów, a nie smaków ziołowych. Cukierki Walerianowe firmy Reutter z ekstraktem waleriany i z olejkiem lawendy to mistrzowski produkt, który jest korzystny dla wspomagania dobrego samopoczucia także dla ludzi zapracowanych i zestresowanych.

Znakomite Cukierki Walerianowe firmy Reutter dostępne są w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych.