Nożyczki

Trudno bez nich otworzyć niektóre opakowania, więc warto zawsze mieć je pod ręką. Przydadzą się także do szybkiego ścięcia ziół i błyskawicznego ich rozdrobnienia. Ząbkowane ostrze zapewnia precyzję cięcia. Nożyczki kuchenne Fiskars to już klasyka wśród nożyczek, doceniana na rynku od ponad 50 lat. Ich ostrza zrobione z sześciokrotnie fasetowanej nierdzewnej stali poradzą sobie z każdą torebką, z każdym kartonikiem. Piękne pomarańczowe rączki mocowane są wtryskowo, bezpośrednio na stal, co gwarantuje ich niezwykłą trwałość. Ergonomiczny kształt zapewnia komfort użycia. Czy warto zatem zawsze używać noża? Lepiej mieć pod ręką odpowiednie nożyczki.

Tarka z pojemnikiem

Kiedy trzeba coś szybko zetrzeć, to najpierw szuka się tarki, a potem odpowiedniego naczynia. Tarka z pojemnikiem pozwoli nam zaoszczędzić ten czas, a idealne dopasowanie obu części zapobiegnie rozsypywaniu się startych produktów na boki podczas ścierania. Za dużo starłeś sera i nie wiesz, co z nim zrobić? To już nie problem, bo możesz go przechować właśnie w tym pojemniku. Jeśli często sięgasz po tarkę do warzyw lub sera, to tarka z pojemnikiem na pewno okaże się dobrym zakupem.

Suszarka do sałaty

Nie ma nic gorszego niż podać sałatę ociekającą wodą. Zamiast po umyciu pracowicie osuszać ją na ręczniku, warto wykorzystać suszarkę do sałaty. Kilka ruchów i gotowe! To także doskonały sposób na osuszanie ziół, na przykład do pesto. Spód miski posiada silikonową obręcz, dzięki której naczynie idealnie przylega do podłoża i zapobiega przesuwaniu się suszarki. Po zdjęciu górnej jej części, ładną i estetycznie wykonaną miskę można wykorzystać do podania sałaty na stół. Jeżeli w Twojej kuchni często goszczą sałatki, a pesto przygotowujesz samodzielnie, zamiast kupować gotowe w słoiczku, to suszarka do sałaty i ziół sprawi, że przygotowywanie tych dań stanie się prostsze i szybsze.

Składany durszlak

Masz mało miejsca w szafkach kuchennych? To już nie problem, gdyż silikonowy durszlak możesz po użyciu złożyć niemal idealnie na płasko. W ten sposób nie zajmie dużo miejsca w kuchennej szafce. W takiej formie można także przechowywać go w szufladzie lub powiesić na haczyku. Piękny pomarańczowy kolor i modne wzornictwo sprawi, że taki durszlak będzie nie tylko przydatnym gadżetem, ale także ozdobą.


Shaker do sosów

Przygotowanie sosu do sałatki jest teraz dziecinnie proste i szybkie przy pomocy shakera do sosów i dressingów. Wystarczy do pojemniczka wlać oliwę, dodać ocet winny lub sok z cytryny, garść ulubionych ziół. Zamknąć i energicznie potrząsnąć – gotowe! Jeden produkt, a zastosowań kilka: w nim przygotujesz sos, podasz na stół, a także – jeśli zostanie - przechowasz do następnego posiłku. Pojemnik jest wykonany bardzo estetycznie, a jego prosty design sprawia, że może być ozdobą każdego stołu.

Najnowsze produkty Fiskars są nie tylko bardzo praktyczne, ale także ergonomiczne. Bez wątpienia ułatwiają pracę w kuchni.
Można kuchnię wyposażyć tylko w podstawowe przedmioty, jakimi są patelnie, garnki czy noże. Warto jednak przy pomocy kilku prostych przedmiotów pracę w kuchni ułatwić i sprawić, że będzie przyjemna. Wszystkie produkty Fiskars są starannie i estetycznie wykonane, a ich oryginalne wzornictwo sprawia, że stają się także elementem dekoracyjnym. Nowoczesna kuchnia to nie tylko designerskie meble i najnowocześniejsze garnki. To także drobny sprzęt, który pracę czyni sprawniejszą i przyjemniejszą jednocześnie. Modny wygląd i kolory zawsze dodają uroku oraz charakteru każdej kuchni - bez względu na to, czy jest to kuchnia tradycyjna z klasycznym wystrojem, czy też pomieszczenie urządzone według najnowszych trendów. Pięciu wspaniałych Fiskars wpisuje się idealnie w każdą kuchnię.

Wygraj cenne nagrody od Fiskars - prześlij zgłoszenie konkursowe!