W myśl hasła „Inspirations close to you” specjaliści Pfleiderer przekładają aktualne tendencje w zakresie wzornictwa, wyposażenia wnętrz, architektury i stylu życia na język materiałów dla branży meblarskiej, wyposażenia wnętrz i budowlanej.

Płyty meblowe, blaty kuchenne standardowe czy blaty UNICO oraz laminaty HPL produkowane przez Pfleiderer wyróżniają się doskonałym wzornictwem, oryginalnymi fakturami powierzchni, unikalną  na rynku spójnością wzorniczą i doskonałymi walorami użytkowymi. Znakomicie sprawdzają się nie tylko w kuchennych wnętrzach.

Tegoroczne propozycje dekorów płyt meblowych i blatów kuchennych Pfleiderer, oparte są w dużej mierze na inspiracjach naturą i pięknem naturalnych materiałów. Bogactwo i zróżnicowanie dekorów w najnowszej kolekcji Pfleiderer to odniesienie do świata natury nieograniczonego w swojej kreatywnej sile. Natura kocha różnorodność, zmienność, zachęca do zmysłowego kontaktu z otoczeniem. Dlatego tworząc swoje wnętrza warto spróbować poszukali inspiracji w naturze wraz z Pfleiderer.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj kuchnię marzeń!

Nasze artykuły

Blaty Pfleiderer - nowości 2013Stawiamy na blatJaki blat wybrać do nowoczesnej kuchniJak blat może odmienić kuchnię

Nasze aranżacje

 

Blat Golden RockBlat Dąb Sonoma
Blat Golden Rock Blat Dąb Sonoma
  
 Blat Hornfels Blat Kamala

 

Nasze produkty

Elegancka gra kontrastówKuchnia dla odważnychRustykalny klimat w mieście
   
Industrialny styl w kuchniZimno-ciepłoKontrasty w zgodzie z naturą
   
 Metaliczny loft Kuchnia pod skosami Światło w kuchni
   
 Modna zieleń Biel bez monotonii Kuchenny glamour
   
 Dżins i stal Kuchnia z dodatkiem vintage Elegancja marmuru