6 drużyn, które składały się z dwojga zawodników, miało za zadanie przygotować lody, puchary lodowe oraz dekoracja dla lodów pokazywanych zwiedzającym targi w witrynach

Walka była zacięta, uczestnicy prześcigali się w przygotowywanych smakach i oryginalnych dekoracjach. Wrażenie na widzach zawodów zrobiły też puchary lodowe i niebanalne dekoracje lodów.

Jury stanęło przed trudnym wyborem zwycięzców. Uczestników i ich wyroby punktowano nie tylko ze wzgledu na smak, ale konsystencję, dekorację, sposób podania.

Laureatami Mistrzostw zostały więc zespoły, które zdobyły największą ilość punktów przyznanych przez Jury Mistrzostw.

1. miejsceDaniel Staroń i Tomasz Podkul z  Piekarni Raszczyk, którzy otrzymali złote medale i puchar oraz nagroda o wartości 5 500 zł.

2. miejsce – Paweł Petrykowski  i Łukasz Szumiłowski, ktrórzy otrzymali srebrne medale i puchar oraz nagrodę o wartości 3 300 zł.

3. miejsceSylwia Klapec i Krzysztof Klapec z Lodziarni Glorioza, którzy otrzymali brązowe medale i puchar oraz nagroda o wartości 2 200 zł