Tak jak autorka książki "Jem świadomie 100 przepisów na domowe przysmaki" Viktoriya Popin cenimy sobie domowe smaki domu, a przepisy na domowe mięsiwa, sery czy czekoladki testujemy z przyjemnością. Dlatego mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Do wygrania książki Viktorii (nagrody wyróżnienia) oraz nagroda główna - zestaw książka "Jem świadomie 100 przepisów na domowe przysmaki" i kuchenne akcesoria ułatwiające gotowanie. Zasady poniżej oraz w szczegółowym regulaminie. Konkurs trwa do 31 grudnia br.

1. Dodaj przepis w serwisie przyslijprzepis.pl na swój ulubiony domowy przysmak – mięsny, wegetariański lub słodki. Zależy nam na domowych wersjach pyszności i takich przepisach, jakich jeszcze nie ma w serwisie przyslijprzepis.pl. Przykładowo:

  • Jeśli lubisz domową wędlinę z karkówki – poeksperymentuj z przepisem tak, aby wpleść w niego coś nowego lub wyróżnij przyprawy związane z przepisem (proporcje domowej mieszanki czy trik z podprażeniem na suchej patelni)
  • Robisz domową skórę pomarańczową – poeksperymentuj z aromatami i przyprawami, którymi podkręcisz ten dodatek, dzięki czemu można stworzyć przepis na coś nowego, inspirującego.
  • Lepisz uszka z grzybami leśnymi znanymi w Twoim regionie? Podkreśl, jak dobrze jest szukać takich odmian i z nich zrobić wigilijny klasy​​​​​​k

Aby sprawdzić, czy przepis, który chcemy dodać jest już w serwisie, najłatwiej użyć opcji lupki (szukajki).

2. Do przepisu dodaj tag „domowe przysmaki”

3. Do przepisu dodaj autorską poradę (w polu Porady), dlaczego warto przygotować Twój domowy przysmak i czym zaskoczy po przygotowaniu (minimum 500 znaków)

4. W konkursie biorą udział tylko nowe przepisy

Szczegółowy regulamin dostępny tutaj.

  1. Nagroda główna: książka „Jem świadomie 100 przepisów na domowe przysmaki” wyd. Burda Książki + zestaw akcesoriów kuchennych (spodek i zestaw ściereczek)
  2. Nagrody dodatkowe: 2 książki „Jem świadomie 100 przepisów na domowe przysmaki” wyd. Burda Książki.

------------------------------------------

Zwycięzcy konkursu  "Jem świadomie - domowe przysmaki z Przyślij Przepis"

Nagroda główna: 

Ika 1961 i przepis na Gołąbki w liściach kiszonej włoskiej kapusty

Nagrody dodatkowe:

EwaW2910 i przepis na Zupę ze strączków z marynowanym kurczakiem

Jola1977-1977 i przepis na Zupę z suszonych owoców z nutą korzenno - cytrusową z kluskami grubo siekanymi

Prosimy o przesłanie na adres mailowy przyslijprzepis@burdamedia.pl informacji  niezbędnych do wysyłki nagród.