Jak przygotować takie smakołyki w krótkim czasie? Pełna energii i cały czas uśmiechnięta Marzanna ma na to sposób – do mycia, krojenia i smażenia angażuje trójkę dzieci i męża. A wszyscy pomagają jej z prawdziwą przyjemnością!

Zgodna współpraca...

W kuchni rodziny Gawurów praca wre już od rana. Marzanna wstała bladym świtem tylko po to, by upiec dla nas pyszne rogaliki– od razu zaznaczyła, że według przepisu z PP. Ale również mąż i dzieci, chociaż to niedziela, od wczesnych godzin rannych krzątają się w kuchni. Trzeba przecież pomóc mamie! 4-letnia Madzia – prawdziwa młoda dama – już od rana paraduje w eleganckiej sukience, ale strój wcale jej nie przeszkadza w oprószaniu kotletów mąką. 14-letni Andrzej zajmuje się poważniejszą pracą – wszak do ugniatania gorących ziemniaków i mieszania ich na gładką masę trzeba krzepy. Młodszy, 8-letni Kuba świetnie natomiast radzi sobie z myciem warzyw na sałatkę. To będzie wspólne dzieło trójki rodzeństwa.

...prowadzi do sukcesu

Kuszący zapach pieczonych ziemniaków i kotletów duszonych w sosie śliwkowym zaostrza apetyt. A efekt przerasta nasze oczekiwania. Obiad smakuje wyśmienicie!