W ramach akcji „Zakochana kuchnia” w sieci sklepów Biedronka znajdziecie dzbanek filtrujący do wody z wkładem magnezowym, dbającym o zdrowe serce (by zawsze biło jak dzwon!) , książeczkę "Najlepsze diety na cały rok" oraz herbatkę Teekanne LOVE. 

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Jasper, dostępny jest w trzech energetycznych kolorach: klasycznej bieli, eleganckim granacie i zmysłowej fuksji. Jeśli planujecie przyrządzić swojej Walentynce coś pysznego i zdrowego w domowym zaciszu, zestaw od AQUAPHOR będzie dla Was idealny. Aromatyczna herbatka Teekanne LOVE najlepiej będzie smakowała zaparzona na bazie świeżo przefiltrowanej wody. Tylko taka woda zapewni jej prawdziwie wyjątkowy smak.

Nowoczesna budowa dzbanka umożliwia łatwe napełnianie go wodą, bez konieczności zdejmowania pokrywy. Wskaźnik wymiany wkładu przypomni o wymianie wkładu na czas. Wkład magnezowy zadba o zdrowe serce. Zwolennicy zdrowego stylu życia pewnie też docenią fakt, że dzbanek jest wykonany z tworzywa nie zawierającego szkodliwego bisfenolu A (BPA FREE).

Więcej o akcji TUTAJ