Wszystkim, którzy cenią sobie zdrowy styl życia, activia przedstawia wysokiej jakości jogurt naturalny stworzony przez ekspertów – kremowa konsystencja i nowe opakowanie sprawiają, że jedzenie jogurtu naturalnego to od dziś sama przyjemność!


WAGA: 120 G, SUGEROWANA CENA: 1,29 ZŁ


Co wyróżnia nowy* Jogurt Naturalny Activia? Mniejsza pojemność opakowania (120 g) i jego nietypowy dla tej kategorii jogurtów kształt sprawiają, że jest on idealną przekąską o każdej porze dnia.


Activia Jogurt Naturalny jest wartościowym produktem, który może być elementem zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Activia Jogurt Naturalny zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii, w tym szczep bakterii BifidusActiregularis®, których w każdym kubeczku jest 4 miliardy. To także bogactwo składników, które pomagają dbać o zdrowe trawienie: wapń, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz bakterie jogurtowe, które  poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem.


A DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ ODROBINY PRZYJEMNOŚCI…


Activia poleca stworzony przez ekspertów Jogurt Naturalny i Owoce (cena sugerowana 3,49 zł za 2 x 120 g), który jest idealną kombinacją dwóch pysznych warstw – kremowego jogurtu naturalnego na warstwie owoców, zawierającego specjalnie wyselekcjonowany przez naukowców Activii szczep bakterii BIfidus ActiRegularis®. Jogurt dostępny jest w czterech smakach: brzoskwiń, malin, suszonych śliwek oraz truskawek. Dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków podzielisz się nim z najbliższymi!
 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA WWW.ACTIVIA.PL
ODWIEDŹ FANPAGE ACTIVII NA WWW.FACEBOOK.COM/ACTIVIA.POLAND

 

* Nowość dotyczy nowego opakowania Jogurtu Naturalnego Activia 120 g

 

Materiał promocyjny