sammakko

sammakko

O mnie:

Jestem mamą pewnego niejadka, który mobilizuje mnie do kreatywnego „działania” w kuchni. Moje potrawy są często „wielką improwizacją” i efektem gotowania pod wpływem chwili. Nie oznacza to, że nie preferuję tradycyjnej kuchni. Moją ogromną pasją jest robienie tortów w „stylu angielskim” i nie tylko oraz fantazyjnych, kolorowych ciasteczek, jak i oryginalnych wypieków. Mam nadzieję, że moje pomysły ułatwią pracę w kuchni i dostarczą nowych inspiracji, a innym Mamom – pomogą zachęcić niejadki do degustacji i pałaszowania. Życzę przyjemnego przeglądania!

Liczba punktów za aktywność
466
Liczba obserwujących
4

Wyślij wiadomość
muffinki z pomidorami i kremem maślanym
Użytkownik sammakko w dniu 17.03.2017 10:29 opublikował przepis :

Muffinki z pomidorami i kremem maślanym

Puszyste muffinki z dodatkiem pomidorów, które wcale nie są wyczuwalne. Przepis z rodzaju "kulinarny przemytnik". Każdy niejadek z pewnością skusi się chociażby na kawałek.

Ciasto z pomidorami i szafranem
Użytkownik sammakko w dniu 16.03.2017 16:58 opublikował przepis :

Ciasto z pomidorami i szafranem

Do przygotowania tego przepisu zainspirowało mnie czekoladowe ciasto z pomidorami według Classy Flavors. Smak jest po prostu obłędny. Nie sądziłam, że mój syn aż tak je polubi. Ciasto jest bardzo wilgotne, delikatne i zwyczajnie uzależniające. Moją wersję wzbogaciłam szafranem.