O nas

Serwis Przyślijprzepis.pl to miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci gotowania. To właśnie tu znajdziesz sprawdzone przepisy z całej Polski, porady kulinarne i pogaduszki o tym, co w garnkach piszczy.

Użytkownicy to prawdziwe autorytety w dziedzinie gotowania, a swoją wiedzą dzielą się miedzy sobą, tworząc z przyslijprzepis.pl miejsce, które zastąpić może najlepsze książki kucharskie!

To serwis dla osób, które często gotują i szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów na dania z łatwo dostępnych i niedrogich składników.

Wybrane przepisy dodatkowo testuje redakcyjny ekspert kulinarny – do 30 czerwca 2014 r. Krystyna Żółtańska, do 30 lutego 2016 – Marta Krawczyk, aktualnie – Anna Trojanowska-Zochniak

 

Lubisz gotować? Dołącz do nas już dziś! Dodawaj swoje przepisy ze zdjęciami i zdobywaj pieniądze za publikację - 75,  100 lub 1000 złotych za przepisy, które zostaną wydrukowane w magazynie Przyślij Przepis!

Chcesz, by inni dowiedzieli się o Twojej pasji i miłości do gotowania? Zaproś nas do siebie! Użytkownik, który zaprosił redakcję na sesję zdjęciową połączoną z gotowaniem,  otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł.

 

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności!

 

Redakcja Przyslijprzepis.pl!