lucyna19
lucyna19 | 2013-02-11T14:29:55+01:00

czyszczenie piekarnika

Szukam skutecznego sposobu czyszczenia piekarnika, podzielcie sie swoimi sposobami.Bo gotowe srodki wg mnie sa zbyt smierdzace zeby je uzyc, bo mimo dobrego umycia ich zapach dalej jest obecny przy pieczeniu-niestety:(

Idź do pierwszego wpisu |

Musisz się zalogować, żeby wziąć udział w dyskusji.

• mamajagody_2010

mamajagody_2010 | 2014-12-03T18:08:20+01:00

szorowałam dziś, jest ładniejszy ale nie taki jak kiedyś...

• Anetka

Anetka | 2017-01-06T11:45:16+01:00

Odświeżam temat może zostały sprawdzone jakieś nowe metody(środki) czyszczenia piekarnika.

• ewoola

ewoola | 2017-01-08T11:22:23+01:00

Od jesieni mieszkam na nowej stancji, gdzie mam duży piekarnik. Nie był on wcześniej zbyt często czyszczony... Ja stosuję chemię (preparaty do czyszczenia piekarników) i dokładnie obmywam piekarnik (kilkukrotnie). Gdy czyściłam go przed sylwestrem, zajęło mi to ok 5 godzin, bo do spłukiwania chemii podchodziłam z 6 razy. Piekłam w nim coś po dwóch dniach, gdy jeszcze raz "przejechałam" wilgotną gąbką środek.
    Niestety nie mam gdzie stawiać mojego ukochanego piekarnika przenośnego, więc szoruję ten na stancji.. :)
    Taką chemię kupisz w każdej hurtowni z chemią gospodarczą, albo w sieciówkach (Lidl, Stokrotka, Kaufland itp.)

• z 2

Przeszukaj forum

wyczyść kryteria wyszukiwania

Najnowsze dyskusje

Rozwiązujemy problemy!

RedakcjaPP
Jestem tu, aby Ci pomagać!
Jeśli masz jakiś kłopot związany z funkcjonowaniem systemu lub chcesz o coś zapytać, napisz do mnie, rozwiążę Twój problem.
Wyślij nową wiadomość