Jolanta KG
Jolanta KG | 2016-07-05T11:25:03+02:00

Co robicie 5

Dzień dobry :)

Dziękuję, za uznanie i nominowanie mnie do utworzenia nowego wątku :) ,,Kopnął mnie zaszczyt" :) I mój nick zabłyśnie na rok czy dwa :)

Zapraszam do pogaduszek :)

Idź do pierwszego wpisu |

Musisz się zalogować, żeby wziąć udział w dyskusji.

• paolineczka

paolineczka | 2017-02-17T19:11:01+01:00

U mnie zawsze wychodzenie do sklepu po no banany czy masło kończyło się ze w koszyku +10 innych niepotrzebnych rzeczy ...Więc wolę wszystko na raz kupić

• Magdalena_Z

Magdalena_Z | 2017-02-17T19:24:00+01:00

Paulinkaaaaa cześć Jak miło Cię widzieć ;)

Ja też jestem po przeżyciach trudnych i nie wiadomo co jeszcze przede mną. Co prawda nie związanych z ciążą ale z moim dzieckiem. Trudne chwile niestety są częścią życia. Ja długo nie mogłam się z tym pogodzić ale zawsze myślę że wszystko jest częścią Bożego planu. Tzn staram się tak myśleć. Nie zawsze niestety wychodzi..

• Magdalena_Z

Magdalena_Z | 2017-02-17T19:26:32+01:00

A ja zakupy robię raz na tydzień. I niczego nie dokupuję. Mięso i chleby mrożę.

• Jolanta KG

Jolanta KG | 2017-02-17T19:28:29+01:00

Monia głowa do góry. Nikt od razu nie zostaje mistrzem. Jeden tort nie wyszedł tak jakbyś chciała, to drugi lub trzeci w końcu wyjdzie :)
    Tort w cukierni to ja mogę kupić ( choć nie zdarzyło mi się),a nie Ty, robiąca słodkie cuda :) I pozostałe dziewczyny :)

Paula, ja też tak mam. Wychodzę po jedną rzecz- wracam z paroma więcej :) ja tam lubię zakupy :) Mojego mało kiedy po coś wysyłam, a jak już to jest tak jak u Was kazałaś to kupiłem.
    Dzisiaj jak mu powiedziałam za ile widziałam sałatę to też się zdziwił i mówi bym poczekała trochę to znowu na działce swoją mieć będziemy :)
    I zapytał mnie też czy wiem po ile sklepach chodzi papryka. No to mówię że bez promocji to do 15zł za kg a u nich w sklepie 18zł za kg no to też sporo.

• majka190382

majka190382 | 2017-02-17T19:28:31+01:00

Monika, na pewno przesadzasz, na pewno trocik jest mega pyszny ;) wierze w to z całego serca.
    Paulinko jak fajnie Cie widziec, tutaj Cie dawno nie widzialam, mijałysmy sie pewnie jakos po moim powrocie.
    MAdziu, wspolczuje sytuacji z synkiem i jego operacja, nic nie wiedzialam, nie skojarzyłam wiec o jaki post chodzi. Teraz juz wiem. Trzymam kciuki i bede sie modliłaza Twojego synka. Ściskam Was bardzo mocno

• monikaT83

monikaT83 | 2017-02-17T19:42:26+01:00

Zaglądam do Was zza kanapki. Jestem taka wykończona i nie mam pomysłu na fit kolacje.
    Część przystawek mam już gotowe,jutro jeszcze ostatnia i desery dla dzieci. Po kolacji dokończę czekoladki, potem położę Babki spać i wezmę się za sprzątanie.

Dziewczyny Paula widziała zdjęcia tortu i mówi,że może być. Moim dziewczynkom się też podoba,ale mnie się nie podoba...tak to jest jak jest przerost ambicji nad talentem ;)

• monikaT83

monikaT83 | 2017-02-17T19:43:20+01:00

A co do warzyw, to ostatnio cena cukinii mnie zabila- 18 zł za kg!

• paolineczka

paolineczka | 2017-02-17T20:17:23+01:00

Monia jesteś zbyt duża perfekcjonistka :-)) a nie od razu Rzym zbudowano :-)) najważniejsze by się dzieciom podobał a nie Tobie

• paolineczka

paolineczka | 2017-02-17T20:17:33+01:00

Monia jesteś zbyt duża perfekcjonistka :-)) a nie od razu Rzym zbudowano :-)) najważniejsze by się dzieciom podobał a nie Tobie

• paolineczka

paolineczka | 2017-02-17T20:19:12+01:00

Maju ja Ciebie też daasno nie widziałam. Miło Cię widzieć :-)
    Miło widzieć wszystkie Was z osobna :-))

• z 580
Odpowiedz

Przeszukaj forum

wyczyść kryteria wyszukiwania

Najnowsze dyskusje

Rozwiązujemy problemy!

RedakcjaPP
Jestem tu, aby Ci pomagać!
Jeśli masz jakiś kłopot związany z funkcjonowaniem systemu lub chcesz o coś zapytać, napisz do mnie, rozwiążę Twój problem.
Wyślij nową wiadomość